„Neptūno“ krepšininkai aktyviau pradėjo rungtynes, o įpusėjus antrajame kėliniui įgijo 14 taškų persvarą (32:18).

Įpusėjus rungtynėms iš turėtos persvaros liko 6 taškai (38:32). Po trijų kėlinių uostamiesčio komanda pirmavo 58:54.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje rezultatas tapo lygus 63:63, bet rungtynių pabaigoje klaipėdiečiai sugebėjo įgyti 5 taškų pranašumą.

Klaipėdos komandai 19 taškų pelnė Tomas Delininkaitis, 12 – Renaldas Seibutis, 10 – Jerry'is Johnsonas, 9 – Edgaras Želionis.

Strasbūro klube rezultatyviausiai žaidė buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ legionierius Davidas Loganas. Jo sąskaitoje – 19 taškų. 13 taškų pridėjo Damienas Inglisas, 12 – Kauno „Žalgiryje“ sezoną pradėjęs Dee Bostas.

***

Čempionų lygos grupių etape „Neptūnas“ B grupėje su 7 pergalėmis ir 7 pralaimėjimais užėmė ketvirtąją vietą, o Strasbūro SIG krepšininkai su 9 pergalėmis ir 5 pralaimėjimais įsitvirtino C grupės turnyro lentelės viršūnėje.

Aštuntfinalio etape komandos tarpusavyje žaidžia du kartus – namuose ir išvykoje, geresnį dviejų rungtynių rezultatą pasiekusi ekipa toliau tęs kovas dėl FIBA Čempionų lygos turnyro trofėjaus. Pralaimėjusiai ekipai šio sezono pasirodymas šiame turnyre bus baigtas.

Atsakomosios šių ekipų rungtynės vyks kovo 14 dieną (trečiadienį) 21.30 val. Prancūzijoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (38)