Šeimininkai puikiai pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio turėjo net 23 taškų pranašumą. Įpusėjus mačui, „Juventus“ persvara siekė 20 taškų (54:34).

Vis dėlto antroje rungtynių dalyje svečiai ėmė mažinti atsilikimą ir ketvirtajame kėlinyje priartėjo iki dviejų taškų (69:71).

Per paskutines 4 minutes Utenos ekipa pelnė net 16 taškų ir sugebėjo prieš atsakomąsias rungtynes įgyti gana solidų pranašumą.

Utenos klubui 25 taškus pelnė Kenny'is Gainesas, 17 – Laronas Dendy'is, 12 – Karolis Guščikas, 10 –Anthony Irelandas, 9 – Arvydas Šikšnius.

Vengrijos ekipoje rezultatyviausiai žaidė Kasey Hillas. Jo sąskaitoje – 18 taškų.

Į atsakomąją akistatą Vengrijoje „Juventus“ nusiveš 13 taškų persvarą. Ten ir paaiškės ketvirtfinalio dalyvis.

Atsakomasis susitikimas varžovų arenoje vyks kovo 13 dieną. Į turnyro ketvirtfinalį pateks geresnį rezultatą po dviejų mačų surinkusi ekipa.

Vengrijos čempione praėjusiais metais tapusi „Alba“ ekipa žygį Europos turnyruose, kaip ir „Juventus“, pradėjo FIBA Čempionų lygos atrankos turnyre.

Su „Alba“ ekipa antrajame FIBA Europos taurės etape žaidė Kėdainių „Nevėžis“. Jis namuose laimėjo po pratęsimo 90:87, o išvykoje varžovams nusileido 80:88.

***

FIBA Europos taurės turnyro pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse trečiadienį Ventspilio „Ventspils“ (Latvija) klubas, kuriam atstovauja Julius Jucikas, namuose 73:93 (22:14, 16:28, 22:27, 13:24) nusileido Orhuso „Bakken Bears“ (Danija) komandai.

J. Jucikas per 16 min. surinko 8 taškus (dvitaškiai 4/7, baudos 0/2), atkovojo 4 kamuolius, 1 kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos kovo 14 dieną Danijoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)