Po šios pergalės jonaviečiai pasivijo kitas, rungtynėmis daugiau sužaidusias, turnyro lentelės kaimynes ir iš dešimtosios vietos prieš paskutinį reguliariojo sezono turą šoktelėjo iškart į šeštąją poziciją.

Į „Jonavos“ gretas po daugiau nei mėnesio grįžo nedidelę traumą išsigydęs Dovydas Redikas, kuris per 15 min. pelnė 2 taškus ir atkovojo 4 kamuolius. Krepšininkas nerungtyniavo nuo vasario 3 d.

Rungtynių pradžioje Martyno Pacevičiaus vedami jonaviečiai šovė į priekį (7:2). Nors netrukus žaidimas išsilygino (9:8), kėlinio pabaigoje „Jonava“ susikrovė 5 taškų persvarą (18:13).

Antrajame kėlinyje jonaviečiai įjungė aukštesnę pavarą, tačiau palangiškiai stengėsi neatsilikti (28:23). Tiesa, tai buvo paskutinis „Palangos“ pasispardymas – „Jonava“ likusią daugiau nei šešių minučių ketvirčio atkarpą užbaigė įspūdingu rezultatu 14:0 ir prieš didžiąją pertrauką šeimininkai jau turėjo didžiulį pranašumą (42:23).

Antroje mačo dalyje žaidimas kiek išsilygino, tačiau net ir esant tokiai situacijai „Jonavos“ krepšininkai augino skirtumą (52:30). Prieš lemiamą kėlinį ekipas skyrė 21 taškas (60:39).

Ketvirtasis rungtynių kėlinys tebuvo formalumų tvarkymas. Jonaviečiai ketvirčio pradžioje spurtavo 9:0 ir pasiekė 30 taškų persvaros ribą (69:39). Panašus skirtumas tarp komandų išsilaikė iki rungtynių pabaigos ir užtikrintą pergalę šventė „Jonava“ (88:60).

„Jonava“: Bryton Hobbs 15 taškų, Lukas Grabauskas 14, Justas Vazalis 13, Martynas Pacevičius, Karolis Šarukas ir Tomas Miškinis po 10, Heng Yu 7, Šarūnas Dambrauskas 5, Dovydas Redikas ir Antanas Montrimavičius po 2.

„Palanga“: Augustinas Venckus 17 taškų, Laimonas Remeikis 12.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)