Varžovų gretose trys lietuviams labai gerai pažįstami žaidėjai – buvęs Kauno „Žalgirio“ narys Dee Bostas, pernai Vilniaus „Lietuvos ryte“ rungtyniavęs Davidas Loganas ir buvęs Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ legionierius Michaelis Dixonas.

„Tai – labai gera komanda, turinti subalansuotą sudėtį, ne veltui užėmė savo pogrupyje pirmąją vietą. Turi patyrusį trenerį, savo žaidimo sistemą ir yra puikiai susižaidę. Mes nesame šios kovos favoritai, bet stengsimės į tai nereaguoti ir žaisti kaip įmanoma geriau. Turime kovoti dėl pergalės, visgi juk žaisime namuose ir turime kovoti be baimės, kiek įmanoma agresyviau, išryškinti savo stipriąsias puses ir paslėpti silpnąsias. Matysime, kaip išeis. Stengsimės ir tikrai kovosime“, – sakė vienas iš „Neptūno“ komandos lyderių Renaldas Seibutis.

Primename, kad „Neptūnas“ B grupėje su 7 pergalėmis ir 7 pralaimėjimais užėmė ketvirtą vietą, o Strasbūro SIG krepšininkai su 9 pergalėmis ir 5 pralaimėjimais įsitvirtino C grupės turnyro lentelės viršūnėje.

Aštuntfinalio etape komandos tarpusavyje sužais du kartus – namuose ir išvykoje. Geresnį dvejų rungtynių rezultatą pasiekusi ekipa toliau tęs kovas dėl FIBA Čempionų lygos turnyro trofėjaus. Pralaimėjusiai ekipai šio sezono pasirodymas šiame turnyre bus baigtas.

Atsakomosios šių ekipų rungtynės vyks kovo 14 dieną (trečiadienį) 21 val. 30 min. Prancūzijoje.

Visi žinome, kad „Neptūno“ sirgaliai namuose varžovams sugeba užkurti tikrą pirtį ir čia lengva nebūna net pačioms tituluočiausioms komandoms.