Skaudų pralaimėjimą Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalyje patyręs ir namuose vykusioje taurėje nedalyvavęs Klaipėdos „Neptūnas“ pastaruoju metu nedemonstruoja geros sportinės formos.

Kazio Maksvyčio kariauna sekmadienį turėjo gerą šansą atsitiesti dvikovoje su 9-oje vietoje esančiu Kėdainių „Nevėžiu“. Ir to šanso uostamiesčio klubas nepraleido.

Rungtynių pradžia buvo nerezultatyvi abiems komandoms, o po pirmojo kėlinio 4 taškų pranašumą turėjo „Neptūnas“ (15:11).

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje apsivertė aukštyn kojomis – „Nevėžis“ laimėjo kėlinį 6 taškų persvara ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo – 35:33.

Trečiajame kėlinyje klaipėdiečiai įjungė aukštesnę pavarą ir susigrąžino prarastas pozicijas (57:51). Lemiamame ketvirtyje „Neptūnas“ vis didino persvarą, kol ši pasiekę rekordinę ribą (81:62) ir šventė pergalę – 81:64 (15:11, 18:24, 24:16, 24:13).

„Neptūnas“: Edgaras Želionis 21, Renaldas Seibutis 14, Laimonas Kisielius 12, Simas Galdikas 11 taškų.

„Nevėžis“: Lesteris Medfordas 21, Giedrius Staniulis 12, Aleksandras Zacharovas 8, Giedrius Maldūnas 6 taškai.