Po dviejų kėlinių net 20 taškų pirmavę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai iškovojo užtikrintą pergalę 88:74 (25:17, 29:17, 18:24, 16:16) ir sekmadienį finale susigrums su Vilniaus „Lietuvos rytu“.

Panevėžiečiai nesusitvarkė su savo varžovais gindamiesi: žalgiriečiai per pirmus du kėlinius pelnė net 54 taškus.

Panevėžiečiai dar trečiajame kėlinyje sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 14, tačiau atkurti intrigos ketvirtajame kėlinyje jiems nepavyko ir „Žalgirio“ komanda iškovojo užtikrintą pergalę 88:74.

„Lietkabelio“ neišgelbėjo ir rezultatyviausios Darjušo Lavrinovičiaus sezono rungtynes. Jis surinko 18 taškų (5/10 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2/2 baudos).

Rungtynės:

Kauno „Žalgiris“ – Panevėžio „Lietkabelis“ 88:74 (25:17, 29:17, 18:24, 16:16).

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 17 (7 atk. kam.), Paulius Valinskas 14, Kevinas Pangosas 13, Edgaras Ulanovas 9, Aaronas White'as ir Vasilijė Mičičius po 7, Axelis Toupane'as 6, Artūras Milaknis 5 taškai.

„Lietkabelis“: Darjušas Lavrinovičius 18, Donatas Tarolis 10, Lorenzo Williamsas ir Dominikas Mavra po 8, Žanis Peineris 6, Kšyštofas Lavrinovičius, Arnas Velička ir Žygimantas Skučas po 5 taškus.

Sekmadienį 14 val. vyks mačas dėl trečios vietos, o 17:30 – didysis finalas.

Jame žais „Lietuvos rytas“, kuris pirmame pusfinalyje 81:61 buvo pajėgesnis už Alytaus „Dzūkiją“.

Primename, kad praėjusių metų finale Kaune „Žalgiris“ įveikė „Lietkabelį“ rezultatu 84:63.

Žalgiriečiai ketvirtfinalyje nesustabdė net 35 taškus ir 43 naudingumo balus surinkusio 20-mečio Lauryno Biručio, bet vis dėlto išnešė sveiką kailį prieš „Šiaulius“ – 85:78, o panevėžiečiai kiek paprasčiau 86:76 palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ pasipriešinimą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (51)