Puikiai mačą pradėję Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda pirmame kėlinyje tritaškiais į neviltį varė „Lietkabelio“ sirgalius.

Po pirmo kėlinio svečiai pirmavo 28:19. Antrame ketvirtyje šeimininkai perėmė iniciatyvą ir išlygino rezultatą. Po pirmosios mačo pusės švieslentė fiksavo lygų rezultatą – 40:40.

Trečiame ketvirtyje „Lietkabelio“ gretose iniciatyvos ėmėsi Simas Jasaitis, kurio efektingas dėjimas ar taiklūs metimai sukeldavo sirgalių euforiją. Vien per šį ketvirtį puolėjas pelnė net 11 taškų.

Tiesa, šeimininkams atitrūkti neleido didelis klaidų skaičius: iš viso per tris kėlinius „Lietkabelis“ suklydo net 18 kartų.

Po trijų kėlinių „Lietkabelis“ pirmavo 59:54.

Lemiamo ketvirčio pradžioje Panevėžio klubas buvo įgijęs dviženklę persvarą – 64:54. Likus mažiau nei 4 min. Luko Aukštikalnio dėjimas leido „Lietkabeliui“ pirmauti 75:63.

Svečiai stebuklo nesukūrė ir „Lietkabelis“ laimėjo 86:76. Svarbiausiu pergalės kalviu tapo 35-erių Simas Jasaitis, kuris per 24 min. pelnė 20 taškų (4/5 dvit., 4/6 trit.).

Panevėžiečiai taikliau atakavo iš visų pozicijų, laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 37-27, tačiau dažniau klydo (24 ir 17 klaidų).

„Lietkabelis“: Simas Jasaitis 20, Lorenzo Williamsas 14, Kšištofas Lavrinovičius 11, Darjušas Lavrinovičius 10, Vaidas Čepukaitis 9, Dominikas Mavra 7, Gintaras Leonavičius 6, Žygimantas Skučas 5, žanis Peineris ir Lukas Aukštikalnis po 2, Arnas velička (36 sek.) taškų nepelnė.

„Pieno žvaigždės“: Viačeslavas Bobrobas 16, Osvaldas Olisevičius, Steponas Babrauskas 11, Lis Soši 10, Jahenns-Ley Manigat 6, Tomas Lekūnas 4, Martynas Varnas 2, Nikita Balašovas 1.

Primename, kad pirmoje ketvirtfinalio poroje Klaipėdos „Neptūnas“ namuose netikėtai 77:85 nusileido Alytaus „Dzūkijai“, kuri pateko į taurės pusfinalį. Jame dzūkai susitiks su Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Utenos „Juventus“ poros nugalėtoju.

Kitos KMT ketvirtfinalio kovos:

Trečiadienis

18.00 val. Kauno „Žalgiris“ – „Šiauliai“

20.10 val. Vilniaus „Lietuvos rytas“ – Utenos „Juventus“

Finalo ketvertas „Švyturio“ arenoje vyks vasario 17-18 dienomis. Pirmąją dieną bus žaidžiami pusfinaliai, o antrąją dieną paaiškės taurės savininkas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (89)