Latvijos ekipa, kurioje šįkart nebuvo registruotas Arnas Labuckas, ketvirtojo kėlinio pradžioje atsiliko 14 taškų (45:59), tačiau tuomet per 9 minutes pelnė 32 taškus ir išplėšė pergalę.

Nugalėtojams 22 taškus (5/6 tritaškiai) pelnė Kenas Brownas, Kristapas Janičenokas pridėjo 21 (4 rez.p.).

„Chimki“ komandai 15 taškų surinko Tyleris Honeycuttas, o rezultatyviausio Eurolygos žaidėjo Aleksejaus Švedo sąskaitoje – vos 12 taškų (5/17 iš žaidimo) ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

VEF (4 pergalės/10 pralaimėjimų) komanda turnyro lentelėje užima dešimtąją vietą, o „Chimki“ (7/7) ekipa yra šešta.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)