Solidžias debiutines rungtynes „Lietkabelio“ gretose sužaidė Dominikas Mavra. 23 metų kroatas per 25 aikštelėje praleistas minutes pelnė 13 taškų (3/4 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei 3 kartus suklydo.

Po 13 taškų panevėžiečiams taip pat pridėjo Simas Jasaitis ir Lorenzo Williamsas.

Darjušo Lavrinovičiaus sąskaitoje buvo dvigubas dublis – 12 taškų ir 12 atkovotų kamuolių, o dėl išnaudoto pražangų limito rungtynes anksčiau turėjęs baigti Vaidas Čepukaitis surinko 10 taškų.

„Nevėžio“ ekipoje išsiskyrė Lesteris Medfordas ir Gabrielius Maldūnas, atitinkamai pelnę po 17 ir 15 taškų. Tadas Sedekerskis pridėjo 13, o Vaidotas Volkus – 10 taškų.

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai ir nerezultatyviai – po pirmojo kėlinio švieslentė degė lygus rezultatas (14:14). Antrajame ketvirtyje „Lietkabelis“ pradėjo didinti savo pranašumą, o po S. Jasaičio taiklios baudos šeimininkų persvara pasiekė dviženklę ribą (31:21). „Nevėžis“ buvo kiek sumažinęs atsilikimą, tačiau ketvirtį taikliu tritaškiu metimu baigė panevėžiečių naujokas D. Mavra – 36:29.

Po ilgosios pertraukos aikštėje vėl virė kieta kova – trečiojo kėlinio rezultatas buvo lygus (21:21) ir viskas sprendėsi lemiamame ketvirtyje (57:50). Ketvirtajame kėlinyje „Nevėžis“ bandė kabintis varžovams į atlapus, tačiau „Lietkabelis“ įrodė savo pranašumą – 82:72.

„Lietkabelis“ (15 pergalių/8 pralaimėjimai) turnyro lentelėje yra ketvirtas, o „Nevėžis“ (6/17) - devintas.

„Lietkabelis“ Simas Jasaitis, Lorenzo Williamsas ir Dominikas Mavra po 13, Darjušas Lavrinovičius 12, 10 - Vaidas Čepukaitis 10 taškų.

„Nevėžis“: Lesteris Medfordas 17, Gabrielius Maldūnas 15, Tadas Sedekerskis 13, Vaidotas Volkus 10 taškų.