Savo komandą į priekį tempęs Š. Vasiliauskas per 38 min. pelnė 29 taškus (dvitaškiai 4/6, tritaškiai 4/8, baudos 9/11), atkovojo 3 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, po 4 kartus suklydo ir prasižengė.

„Trabzonspor“ (6 pergalės/12 pralaimėjimų) turnyro lentelėje užima 11-ąją vietą.

Primename, kad iš rudenį dvejas pirmąsias atrankos rungtynes žaidusios nacionalinės ekipos neliko būtent Šarūno Vasiliausko (Trabzono „Trabzonspor“).

„Norėjosi išmėginti Žygimantą Janavičių. Stebime jo žaidimą klube, jis rungtyniauja tikrai gerai. Kita vertus priešininkas – Vengrija, su kuria reikės daugiau gynybinio tipo žaidėjo toje pozicijoje, – kalbėjo D. Adomaitis ir nukirto tolesnius klausimus apie kitus nekviestus krepšininkus. – Šiuo metu nėra aktualu pasikviesti visus žaidėjus, kiek yra“.

Primename, kad po pertraukos Lietuvos rinktinės marškinėlius vėl vilksis Žygimantas Janavičius (Braunšveigo „Loewen“) ir Marius Grigonis (Berlyno „Alba“).

Kiek anksčiau vykusiose Turkijos čempionato rungtynėse „Demir Insaat Buyukcekmece“ komanda, kuriai atstovauja Evaldas Kairys, išvykoje po pratęsimo 89:84 (20:14, 14:18, 27:24, 14:19; 14:9) nugalėjo Bandirmos „Banvit“ ekipą.

E. Kairys per 26 min. pelnė 14 taškų (dvitaškiai 5/6, baudos 4/8), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, suklydo 1 ir prasižengė 3 kartus.

„Demir Insaat Buyukcekmece“ (7 pergalės/11 pralaimėjimų) turnyro lentelėje užima devintąją vietą.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.