Beveik visą susitikimą pirmavę Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose 87:83 (25:21, 23:21, 26:22, 13:19) nugalėjo be Kazio Maksvyčio rungtyniavusią Klaipėdos „Neptūno“ ekipą.

Kazys Maksvytis susitikimą praleido, nes penktadienį Anapilin išėjo trenerio tėvas.

„Labai norėjosi laimėti ir už trenerį sužaisti gerai, – po rungtynių kalbėjo klaipėdiečių gynėjas Renaldas Seibutis. – Mes su treneriu šią sunkią akimirką.“

Trimis T. Hugheso tritaškiais iš eilės rungtynes pradėjusi „Pieno žvaigždžių“ ekipa anksti išsiveržė į priekį (9:3). Sėkmingai rungtyniavę aikštės šeimininkai po pirmojo kėlinio turėjo 4 taškų persvarą (25:21).

Antrojo kėlinio pabaigoje pasvaliečiai buvo padidinę persvarą iki rekordinės žymos (48:39), tačiau ketvirtį tritaškiu metimu baigęs „Neptūnas“ sumažino deficitą – 42:48.

Po ilgosios pertraukos „Pieno žvaigždės“ apsukų nemažino ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo dviženklį pranašumą (74:64). Ketvirtajame kėlinyje susiėmęs „Neptūnas“ buvo sumažinęs atsilikimą iki minimalaus, tačiau lemiamomis akimirkomis fortūna buvo šeimininkų pusėje – 87:83.

G. Petrausko kariauna pergalės dėka įsitvirtino šeštoje turnyrinės lentelės vietoje.

„Mums labai reikėjo šitos pergalės, pagaliau laimėjome tokias rungtynes, – sakė „Pieno žvaigždžių“ kapitonas Steponas Babrauskas. – Nors darėme daug taktinių klaidų, esame laimingi dėl to, kad pasiekemė pergalę.“

„Pieno žvaigždės“: Viačeslavas Bobrovas 18, Trevonas Hughesas 16 (7 atk. kam.), Jehennsas Manigatas 12 (7 rez. perd.), Steponas Babrauskas 10.

„Neptūnas“: Renaldas Seibutis 22, Edgaras Želionis 16, Tomas Delininkaitis 11, Brandonas Fieldsas 10, Simas Galdikas 8.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (68)