Laimėdama Bambergo komanda padarė savotišką paslaugą Kauno „Žalgiriui“, neleisdama turnyrinėje lentelėje pakilti „Panathinaikos“ aukščiau.

Šiuo metu trys komandos (surinkę po 13 pergalių ir patyrę po 8 pralaimėjimus) turnyro lentelėje dalijasi 4-6 vietas – „Real“, „Panathinaikos“ ir „Žalgiris“.

Eurolygos turnyro lentelė po 21-o turo

„Brose“ ekipos pranašumas ėmė ryškėti jau pirmojo kėlinio pabaigoje. Iniciatyvą perėmę aikštės šeimininkai diktavo savo scenarijų šiose rungtynėse ir antrojo kėlinio pabaigoje turėjo dviženklį pranašumą – 42:32.

Po didžiosios pertraukos svečiai surengė spurtą ir persvėrė rezultatą savo naudai 51:52, tačiau Vokietijos čempionai susigriebė ir, paskutiniame kėlinyje dvigubai rezultatyvumu pranokę varžovus (38:19), triumfavo 95:74.

Lukas Lekavičius per 13 minučių aikštėje pelnė 3 taškus (0/1 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), kartą prasižengė ir išprovokavo 3 pražangas.

Geriausias rungtynes Eurolygoje sužaidė „Brose“ puolėjas Augustine'as Rubitas. Per 21 minutę amerikietis pelnė 26 taškus (7/8 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 9/12 baudos), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 34 naudingumo balus.

Karjeros rungtynes žaidė ir „Panathinaikos“ lyderis Nickas Calathesas. Jis per 36 minutes pelnė 31 tašką (10/16 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 2/2 baudos). Graiko sąskaitoje dar ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

Brose“: Augustine'as Rubitas 26 (8 atk.k.), Dorellas Wrightas 15, Maodo Lo 12, Louisas Olinde 10.

Panathinaikos“: Nickas Calathesas 31 (10/16 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 2/2 baudos, 7 rez.p.), Nikas Pappas 11, Ianas Vougioukas 8.

Paskutinėse penktadienio rungtynėse Vitorijos „Baskonia“ (10-11) savo aikštėje 103:84 (27:17, 26:23, 22:19, 28:25) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ (8-13) krepšininkus.

Baskonia“: Rodrigue'as Beauboisas 25, Mattas Janningas 18, Patricio Garino 12, Tornike Shengelia 11, Jaysonas Grangeris 10.

„Crvena Zvezda“: Dylanas Ennisas 22, Nemanja Dangubičius ir Dejanas Davidovačas po 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (27)