D. Adomaitis Kanadoje ir JAV aplankė NBA lygoje rungtyniaujančius Joną Valančiūną ir Domantą Sabonį, o Toronto „Raptors“ ir Indianos „Pacers“ klubų vadovus turėjo supažindinti su nacionalinės komandos planais.

Abu aukštaūgius D. Adomaitis rinktinėje tikisi išvysti šių metų vasarą.

Denveryje treneris atliks stažuotę „Nuggets“ klube, kurio generaliniu vadybininku dirba Artūras Karnišovas.

Barselonos ir Atlantos olimpinių žaidynių bronzos medalių laimėtojui, 1995-ųjų Europos krepšinio vicečempionui A. Karnišovui rinktinės strategas įteikė Lietuvos trispalvę.

„Tai Lietuvos krepšinio fanų dovana ir pagarba ilgamečiui Lietuvos rinktinės žaidėjui“, – po nuotrauka „Instagram“ socialiniame tinkle pranešė D. Adomaitis.

„Pagrindinis kelionės tikslas – aplankyti NBA klubus, kuriuose žaidžia lietuviai. Svarbu pabendrauti su klubų vadovais, supažindinti juos su esama situacija FIBA krepšinio sistemoje. Valančiūną ir Sabonį noriu matyti komandoje birželio mėnesio pasaulio čempionato „lange“, su klubų atstovais kalbėsime ir apie tai“, – dar prieš kelionę pasakojo D. Adomaitis.

Lietuvos krepšinio fanų dovana ir pagarba ilgamečiui Lietuvos rinktinės žaidėjui @ak12_the_original perduota!!! #mesuzlietuva #legend #basketball

A post shared by Dainius Adomaitis (@dainius_adomaitis) on Jan 28, 2018 at 12:43am PST