Susitikimo pirmoji dalis nežadėjo nieko gero „Jonavos“ krepšininkams. Pirmojo kėlinio pabaigą ir antrojo kėlinio pradžią tauragiškiai paženklino spurtu 11:0 ir tvirtai pirmavo (10:24). Negano to, antrojo ketvirčio antroje dalyje „Tauragė“ surengė dar vieną spurtą ir turėjo triuškinamą pranašumą (20:40). 20 taškų ekipas skyrė ir po pirmosios mačo dalies (26:46).

Jonaviečiai trečiajame kėlinyje ėmė sėkmingai mažinti deficitą ir po trijų kėlinių atsiliko 12 taškų skirtumu (54:66). „Jonava“ toliau artėjo lemiamo kėlinio metu, kuriam įpusėjus, šeimininkai turėjo tik trijų taškų persvarą (74:77). Komandos naujoko Brytono Hobbso ir Dovydo Rediko vedami jonaviečiai netrukus išsiveržė į priekį – 80:79.

Paskutinę susitikimo minutę „Jonava“ pirmavo (86:85). Pražanga sustabdytas B. Hobbsas realizavo abu baudos metimus (88:85). Šeimininkams atsakius dvitaškiu (88:87), dar sykį prie baudų metimo linijos stojęs B. Hobbsas pataikė vieną metimą – 89:87.

Likus 7 sekundėms dvitaškį „Tauragės“ komandoje prametė Tadas Sebežiovas, o kamuolį atkovojęs ir varžovų pražangą išprovokavęs Dovydas Redikas įtvirtino savo komandos pergalę – 91:87.

„Tauragė“: Tadas Sebežiovas 23 taškai, Paulius Morkeliūnas 20, Paulius Kleiza 14, Rytis Pipiras 12 taškų.

„Jonava“: Dovydas Redikas 20 taškų (9 atk. kam., 9 rez. perd., 39 naud. balai), Brytonas Hobbsas 18, Ebuka Anyaorah 16, Antanas Montrimavičius 14, Lukas Grabauskas 9 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)