Viešnios per pirmus du kėlinius pelnė net 56 taškus – tai tašku daugiau nei ukmergiškės per visą susitikimą (55).

Marijampolės ekipai 21 tašką pelnė Neringa Skadaitė, 18 – Stephanie Gardner (9 rez. perd.), 15 – Justina Matuzonytė, 14 – Kateryna Dobrikova (11 atk. kam.), 12 – Danielle McCray.

„Vilkmergės“ ekipoje 19 taškų surinko Kamilė Berenytė, 18 – Martyna Petrėnaitė.

„Sūduva“ (15 pergalių/2 pralaimėjimai) pirmauja čempionate, o „Vilkmergė“ (4/12) užima šeštąją poziciją.

Rekordinis S. Landry pasirodymas vainikuotas „Kibirkšties“ triumfu Kaune

Ketvirtąją pergalę paeiliui Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Vilniaus „Kibirkštis“ su Shenita Landry priešakyje. Amerikietė trečiajame kėlinyje pelnę pusę komandos taškų (16 iš 32) ir paklojo pamatus pergalei Kaune 81:70 (12:19, 14:16, 32:15, 23:20) prieš vietos „Aistes-LSU“.

Sėkmingai rungtynes pradėjusios šeimininkės po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje 19:12, o rezultatyviai užbaigus ir pirmąsias dvi antrojo ketvirčio atakas kaunietės įgijo dviženklę persvarą – 23:12.

Po ilgosios pertraukos Gintarei Paulauskaitei pataikius dvitaškį, Roko Kondratavičiaus auklėtinės dar turėjo užtikrintą pranašumą – 38:28, bet tuomet nebesulaikė įsisiautėjusios S. Landry. Ji iš pradžių inicijavo vilniečių spurtą 12:3, po kurio jos priartėjo per tašką – 40:41, o vėliau „Kibirkštis“ ir įsiveržė į priekį po Gabijos Meškonytės dviejų taškų – 48:47.

Po kiek daugiau nei mėnesio pertraukos į aikštę sugrįžusi G. Meškonytė per 23 minutes pelnė 10 taškų, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius, blokavo 1 metimą ir surinko 25 naudingumo balus.

Mačo lūžis antroje ketvirtojo kėlinio pusėje, kada po Monikos Petrauskaitės taiklaus metimo „Aistės-LSU“ sumažino savo atsilikimą iki keturių taškų (66:70), bet tada S. Landry atsakė tuo pačiu ir inicijavo lemiamą Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės vadovaujamos komandos spurtą 11:2, įtvirtinusį pergalingą „Kibirkšties“ pranašumą – 81:68.

Asmeninius rezultatyvumo ir naudingumo rekordus pagerinusi S. Landry per 33 minutes iš viso pelnė 28 taškus (13/17 dvitaškiai), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus bei surinko 37 naudingumo balus.

Ankstesnis amerikietės rezultatyvumo rekordas LMKL buvo 24 taškai, o naudingumo – 30 balų.

19 taškų Vilniaus komandai p ridėjo Laura Juškaitė, 10 – Laurita Jurčiūtė.

„Aisčių-LSU“ gretose po 14 taškų surinko Klaudija Serkevičiūtė bei Karolina Kazočiūnaitė, 13 – Monika Petrauskaitė (8 atk. kam.).

„Kibirkštis“ (12 pergalių/4 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima trečiąją vietą, o „Aisčių-LSU“ (7/10) komanda yra ketvirta.