Įpusėjus mačui šeimininkai pirmavo 39:30. Po ilgosios pertraukos ketvirtojo kėlinio pradžioje CSKA atitrūko 64:48.

Vokiečiai rankų nenuleido, tačiau skirtumą iki vienženklio taškų skaičiaus pavyko sumažinti tik paskutinėmis mačo sekundėmis.

Po mačo maskviečiai turi 16-a pergalių ir 4-ias nesėkmes bei tvirtai pirmauja Eurolygoje, vokiečiai lieka su 7-iomis pergalėmis ir užima 14-tą vietą.

CSKA: Nando de Colo 20, Sergio Rodriguezas 13, Cory Higginsas 12, Semionas Antonovas 9 taškai.

„Brose“: Dorellas Wrightas 11, Maodo Lo, Augustine Rubitas ir Leonas Radoševičius po 10, Nikos Zisis 9 taškai.

Pergalių seriją pratęsė „Fenerbahče“

Stambulo „Fenerbahče“ – „Barcelona“ 86:82 (22:18, 20:26, 23:13, 21:25)

Kur kas daugiau intrigos buvo antrame penktadienio Eurolygos mače. Stambulo „Fenerbahče“ namuose priėmė „Barcelona“ ekipą.

Likus minutei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos 82:79 pirmavo šeimininkai. Katalonai savo atakos metu galėjo išlyginti rezultatą, tačiau Thomas Heurtelis pasirinko atakuoti iš dviejų taškų zonos ir tą darė netaikliai. Ilga „Fenerbahče“ ataka baigėsi nesėkme, o „Barcelonos“ atakos metu prie baudų metimo linijos stojo tas pats T. Heurtelis.

Jo pirmasis metimas skriejo pro šalį, o antruoju bandymu skirtumą sumažino iki 2-ų taškų (82:80).

Likus 9 sek. „Barcelona“ prasižengė prieš Bradą Wanamakerį, kuris pataikė abu baudos metimus (84:80).

Katalonų atakos metu Nicolo Melli prasižengė prieš Victorą Claverą, šis sumetė abu baudos metimus, o iki mačo pabaigos buvo likusios 5 sek. Žaibiškai buvo prasižengta prieš Kostą Slouką, pastarasis šeimininkų persvarą padidino iki 4-ių taškų – 86:82.

Per likusias 4 sek. katalonai stebuklo nesukūrė ir patyrė 13-tą nesėkmę. „Barcelona“ (7/13) užima 12-tą poziciją.

Tuo tarpu 14-tą pergalę pasiekę „Fenerbahče“ krepšininkai užima 2 vietą (14/6).

„Fenerbahče“: Bradas Wanamakeris 24, Nicolo Melli 23, Janas Vesely 12 taškų.

„Barcelona“: Thomas Heurtelis 21, Ante Tomičius 20, Adamas Hanga, Petteri Koponenas ir Victoras Claveras po 12.

Belgrade krito „Olympiakos“

Belgrado „Crvena Zvezda“ – Pirėjo „Olympiakos“ 89:78 (24:20, 19:14, 14:29, 32:15)

Trečiosiose penktadienio rungtynėse Belgrado „Crvena Zvezda“ namuose 89:78 (24:20, 19:14, 14:29, 32:15) įveikė Graikijus vicečempionus Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkus.

„Olympiakos“ (13/7) turnyro lentelėje užima penktąją vietą ir vienu tašku lenkia „Žalgirį“ (12/8). Aštuntą pergalę pasiekusi „Crvena Zvezda“ (8/12) ekipa rikiuojasi 11-oje pozicijoje.

„Crvena Zvezda“: Dylanas Ennis 21, Nemanja Dangubičius ir Tayloras Rochestie po 11, Milko Bjelica ir Mathiasas Lessortas po 9 taškus.

„Olympiakos“: Vasillis Spanoulis 16, Brianas Robertsas 14, Kostas Papanikolaou 12, Kyle Wiltjeras 10 taškų.

Zvezda! #WeAreTheTeam #CZVOLY #GameON pic.twitter.com/cuCMK378nv
— KK Crvena zvezda (@kkcrvenazvezda) January 26, 2018

Eurolygos rikiuotė po 20 turų (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų taškų +/- santykis):