Šių metų šventėje lygos Žvaigždžių rungtynes, kurios vykdavo tarp Rytų ir Vakarų rinktinių, o komandoms atstovaudavo žaidėjai iš tam tikro regiono, buvo formuojamos kitu principu.

Pirmiausia žaidėjus dalyvauti rungtynėse rinko lygos komandų treneriai ir MKL „Facebook“ paskyros vartotojai, o vėliau žaidėjus į komandas suskirstė kapitonai, kuriais tapo daugiausia trenerių balsų surinkę krepšininkai. Komandos simboliškai bus pavadintos „Mėlynųjų“ ir „Geltonųjų“ rinktinėmis ir žais tris kėlinius.

Pirmiausia aikštelėje pasirodys vaikų amžiaus rinktinė, vėliau susikaus jaunučių amžiaus žaidėjai, galutinį rungtynių rezultatą nuspręs jaunių amžiaus rinktinei atstovaujantys žaidėjai ir žaidėjos.

Komandos rungtyniaus dėl galimybės išpildyti vaiko, kurį globoja Rimanto Kaukėno paramos grupė, svajonę. Šią galimybė Lietuvos moksleivių lygos žaidėjams suteikia rėmėjas ELEKTROMARKT.

Įdomi programa žiūrovams

Sekmadienio popietę Kėdainių arenoje nusprendę praleisti renginio žiūrovai be rungtynių pamatys ir įdomią pramoginę programą. Jaunieji krepšininkai ir krepšininkės pademonstruos savo sugebėjimus azartiškuose „LIDL – Bauduko“, „Viči – Karavano“, „Nike – tritaškių“ ir „Sprite – Oro karaliaus“ konkursuose.

Ypatingai įdomios kovos laukiama komandinėje įgūdžių estafetėje „Hesburger – 1 už visus, visi už 1“, kurioje susirungs trijulės atstovaujančios savo krepšinio mokyklas. Renginio žiūrovai taip pat mėgausis Kėdainių „Šviesiosios“ gimnazijos šiuolaikinio šokio grupės „XXM“, Kėdainių karate klubo „Stoikas“ pasirodymais. Renginyje dalyvaus ir gatvės gimnastikos meistras Titas Valionis.

Aktyvesni renginio žiūrovai turės proga dalyvauti žaidimuose ir laimėti pagrindinio šventės rėmėjo prekybos tinklo „LIDL“ įsteigtus prizus. „LIDL“ – šviežiukai kvies mažuosius nusifotografuoti ir atsigaivinti įrengtame „Šviežumo kampelyje“.

Renginio radijas „ZIP FM“ taip įsteigė ypatingą prizą, kuris atiteks vienam iš renginio žiūrovų.

„Džiaugiuosi ir noriu padėkoti kėdainiečiams už entuziazmą ir pagalbą organizuojant šį renginį. Esu įsitikinęs, kad kartu sukursime šaunią šventę ir artėjančio Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga galėsime pasidžiaugti kiek puikaus, gražaus, sportuojančio jaunimo turime“, – sakė LIDL – Lietuvos moksleivių lygos vadovas Martynas Račkauskas.

Dalyviams „Šimtmečio“ dovanos

Kadangi šių metų šventė skiriama Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui kiekvienam šventės dalyviui Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija dovanoja stilizuotas apyrankes ir „Šimtmečiui“ skirtus lankstinukus. Renginio nuotraukos bus talpinamos ir „Facebook“ @Lietuva profilyje.

Tiesiogiai per DELFI TV

LIDL – Lietuvos moksleivių lygos šventę „Taip krepšinį žaisti verta“ tiesioginę transliaciją bus galima stebėti per Delfi TV ir Moksleivių krepšinio lygos „Facebook“ paskyroje. Tiesioginė transliacijos iš Kėdainių arenos pradžia sausio 21 d. 12:00 val.