Po trijų kėlinių klaipėdiečiai atsiliko 58:71, tačiau ketvirtajame ketvirtyje pasivijo varžovus ir išplėšė pratęsimą. Vis dėlto per pridėtą laiką stipresni buvo aikštės šeimininkai.

Pratęsimo viduryje nuo „Neptūno“ atsarginių suolo išvarytas komandos strategas Kazys Maksvytis: jis už antrąją techninę pražangą buvo išsiųstas į rūbinę.

Penktąją nesėkmę patyrusiam „Neptūnui“ (6 pergalės/5 pralaimėjimai) 28 taškus pelnė Edgaras Želionis, 26 – Renaldas Seibutis (10 atk. kam., 7 rez. perd.), 14 – Simas Galdikas.

„Gaziantep“ (3/8) ekipoje pasižymėjo Victoras Ruudas. Jo sąskaitoje – 31 taškas.

Pirmajame rate klaipėdiečiai namuose nugalėjo Turkijos klubą 114:73.

Kitas rungtynes „Neptūnas“ žais sausio 23 dieną savo aikštėje su Kapo d'Orlando „SikeliArchivi“ (Italija) komanda, kuriai atstovauja Arnoldas Kulboka.