Jau mačo pradžia nieko gero svečiams nežadėjo: įpusėjus pirmam ketvirčiui „Fiat“ pirmavo 16:6. Blankią rungtynių pradžią kompensavo sėkmingesnė antra ketvirčio pusė, o po pirmų 10 minučių „Lietuvos rytas“ atsiliko 14:18.

Antrame kėlinyje Roko Giedraičio tritaškis skirtumą sumažino iki 3-ų taškų (17:20).

Šeimininkai atsakė atkarpa 10:3 ir privertė R. Kurtinaitį paprašyti minutės pertraukėlės (30:20).

Tačiau ji „Lietuvos ryto“ problemų neišsprendė: puolime strigę svečiai gynyboje nesulaikė Sašos Vujačičiaus ir Lamaro Pattersono.

Jie abu per pirmą mačo pusę pelnė po 14 taškų, o „Lietuvos rytas“ po dviejų kėlinių atsiliko net 30:48.

Valerio Mazzolos taiklus baudos metimas prasidėjus trečiam kėliniui šeimininkų pranašumą padidino iki rekordinės 19-os taškų persvaros.

Bet „Lietuvos rytas“ anskčiau laiko nebuvo linkęs sudėti ginklus. Po tritaškį pataikė Loukas Mavrokefalidis, R. Giedraitis ir Jimmy Baronas. Antrą kvėpavimą pagavę svečiai ketvirtį laimėjo 29:17 ir deficitą sumažino iki 4-ių taškų.

Lemiamo kėlinio pradžioje po Egidijaus Mockevičiaus dvitaškio „Fiat“ pranašumas ištirpo iki 2-ų taškų (65:63).

Bet iniciatyvos ėmėsi Diante Garrettas, pelnęs 7-is taškus iš eilės, o „Fiat“ vėl atitrūko (74:65).

Likus pustrečios minutės tritaškį pridėjo Saša Vujačičius ir šeimininkai galėjo ramiau atsipūsti (80:67).

Svečiams mačo paskutinėmis minutėmis pavyko skirtumą sumažinti, bet sukurti stebuklo nepavyko. „Lietuvos rytas“ buvo priverstas pripažinti „Fiat“ komandos pranašumą 83:77.

„Fiat“: Saša Vujačičius 21, Lamaras Pattersonas 20 (10 atk. kam.), Diante'as Garrettas 12, Antonio Iannuzzi 9, Deronas Washingtonas 7, Valerio Mazzola 6, Davidas Okeke 5, Andre Janesas 3.

„Lietuvos rytas“: Rokas Giedraitis 20, Chrisas Krameris 14 (8 rez. perd.), Jimmy Baronas 10, Loukas Mavrokefalidis 8, Egidijus Mockevičius 6, Mindaugas Girdžiūnas 5, Artūras Jomantas, Travis Petersonas ir Arnas Butkevičius po 4, Martynas Echodas 2, Mindaugas Lukauskis (per 2 min.) ir Benas Magdenas (per 7:31 min.) taškų nepelnė.

Statistika („Fiat“ ir „Lietuvos rytas“):

Dvitaškiai: 19/38 (50 proc.) – 19/42 (45,2 proc.)

Tritaškiai: 8/22 (36,4 proc.) – 7/20 (35 proc.)

Baudų metimai: 21/29 (72,4 proc.) – 18/26 (69,2 proc.)

Atkovoti kamuoliai: 35 – 36

Rezultatyvūs perdavimai: 13 – 14

Klaidos: 13 – 13

Perimti kamuoliai 4 – 9

Blokai: 4 – 1

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, įmesti/ praleisti taškai):

1.Bayern321252:236
2.Fiat321257:248
3.Zenit321271:275
4.Lietuvos Rytas303241:262

Vilniečiai F grupėje pralaimėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ (96:98) ir Miuncheno „Bayern“ (68:81), o Turino „Fiat“ savo sąskaitoje turi dvi pergales (90:76 įveikė „Bayern“) ir pralaimėjimą (84:95 nusileido „Zenit“).

Trečiadienį F grupėje Miuncheno „Bayern“ namuose 95:78 (29:26, 26:26, 25:15, 15:11) įveikė Sankt Peterburgo „Zenit“ krepšininkus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (225)