Po dviejų ketvirčių 37:31 pirmavo aikštės šeimininkai. Svečiai trečio ketvirčio pabaigoje išlygino rezultatą 52:52.

Sėkmingiau lemiamą kėlinį pradėjo serbai, kurie išsiveržė į priekį 57:52, bet svečiai iš Rusijos atsakė atkarpa 9:0 ir pirmavo 61:57.

Svečiai 4-5 pranašumą išsaugojo kone viso lemiamo kėlinio metu. „Crvena Zvezda“ nebepavijo svečių ir turėjo pripažinti „Chimki“ pergalę 79:70.

Į priekį „Chimki“ ekipą vedė Aleksejus Švedas, kuris per 31 min. pelnė net 29 taškus (2/3 dvit., 5/11 trit., 10/11 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius, tiek pat atliko rezultatyvių perdavimų bei surinko net 33 naudingumo balus.

„Crvena Zvezda“: Tayloras Rochestrie 27, Nemanja Dangubičius 20, Jamesas Feldeine 13 taškai.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 29, Jamesas Andersonas 14, Malcomas Thomas 11, Stefanas Markovičius 7 taškai.

Kitose rungtynėse Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) komanda savo aikštėje 30 taškų skirtumu 94:64 (24:16, 29:24, 17:11, 24:13) sutriuškino Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) ekipą.

Aikštės šeimininkai po dviejų kėlinių pirmavo 53:40, o po trijų – 70:51.

Pirėjo komandai Vassilis Spanoulis pelnė 13 taškų, Jamelas McLeanas ir Nikola Milutinovas – po 12, Ioannis Papapetrou – 11.

Tel Avivo ekipoje 13 taškų surinko Pierre'as Jacksonas, 10 – Alexas Tyusas, 9 – Deshaunas Thomasas.

„Olympiakos“ (13 pergalių/5 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima antrąją vietą, o „Maccabi“ (9/9) ekipa žengia aštunta.

Eurolygos rikiuotė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų/praleistų taškų santykis):