Latvijos krepšininkai „Lietuvos rytui“ priešinosi tik du kėlinius, po kurių Vilniaus komanda pirmavo 7 taškų persvara (32:25). Trečiąjį ketvirtį svečiai sužaidė itin įspūdingai ir per 10 minučių praleidę viso labo 4 taškus susikrovė triuškinantį pranašumą — 60:29.

„Lietuvos rytui“ taškus pelnė: Matthew Nielsenas - 20 (8 atk. kam., 4 kl.), Andrius Šležas - 17 (3/5 tritaškių), Simas Jasaitis - 9 (7 atk. kam.), Mindaugas Lukauskis (3 per. kam.) ir Haris Mujezinovičius (5 atk. kam.) - po 7, Ivanas Tomasas - 6, Povilas Čukinas ir Sandis Buškevicas - po 5, Tomas Delininkaitis - 4 (4 rez. perd.), Robertas Štelmaheris - 3 ir Steponas Babrauskas - 2.

Varžovų gretose rezultatyviausias buvo Raimondas Gabranas (22 tšk., 6 rez. perd., 4 kl.).

Kitas rungtynes LKL vicečempionai žais spalio 15-ąją, šeštadienį, prieš Ventspilio „Ventspils“ ekipą.

"Šiaulių" krepšininkai pratęsė pergalių seriją - išvykoje 89:65 nugalėjo Talino "Pirita". Tai buvo trečioji šiauliečių pergalė SEB BBL čempionate.

Turnyro autsaideriams priskiriama Estijos komanda itin atkakliai priešinosi svečiams - po trijų kėlinių šeimininkai atsiliko tik 2 taškais - 50:52.

Tačiau paskutiniajame ketvirtyje "Šiauliai" galutinai palaužė iš veteranų sudarytą "Pirita" komandą - kėlinys laimėtas 32:15.

"Šiauliams" taškus pelnė: V.Pauliukėnas - 17, M.Ruikis - 16, A.Masiulis - 12, A.Danusevičius ir A.Vaškys - po 9, R.Vaičiūnas - 8, D.Pakamanis - 7, A.Mažutis, Š.Vėlius ir T.Klimavičius - po 3, A.Jomantas - 2.

"Pirita" taškų pelnė: A.Tenys, D.Sabaliauskas ir R.Pehka - po 11, I.Reinbokas - 10, K.Keskula - 9, M.Metstakas - 8, K.Allese - 3, I.Rummo - 2.

Kitas SEB BBL pirmenybių rungtynes "Šiauliai" žaidžia trečiadienį - Tartu kausis su "Rock".

Kitame susitikime antradienį „Panevėžys“ namie įveikė „lietuvišką“ Rygos „Barons/LU“ klubą 76:66 (19:15, 15:13, 19:22, 23:16).

Drąsiau susitikimą pradėję svečiai greitai įgijo 7 taškų pranašumą, kurį „Panevėžiui“ pavyko likviduoti dar pirmajame kėlinyje. Ilsėtis šeimininkai išėjo turėdami 6 taškų persvarą — 34:28.

Nugalėtojas sprendėsi ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Lemiamu metu geriau žaidė panevėžiečiai, surengę spurtą bei įgiję lemiamą persvarą.

„Panevėžys“: Tomas Gaidamavičius - 23 (4/4 dvitaškių, 5/6 tritaškių, 7 rez. perd., 4 kl.), Giedrius Jankauskas - 13 (5 atk. kam., 6 kl.), Aurimas Statkus ir Osvaldas Mačernis (5 atk. kam.) - po 10 taškų.

„Barons/LU“: Ainaras Bagatskis - 21 (5/15 tritaškių), Michailas Anisimovas - 10, Žydrūnas Urbonas - 9 (7 atk. kam.), Giedrius Gustas - 8 taškai (6 rez. perd., 5 per. kam., 4 kl.).

Ankščiau pasibaigusiose rungtynėse Vilniaus „Sakalai“ nugalėjo Kauno „Atletą“ 77:69 (25:13, 16:8, 16:25, 20:23).

Ventspilio „Ventspils“ krepšininkai antradienį iškovojo antrąją pergalę Baltijos krepšinio lygos varžybose. Daugkartiniai Latvijos čempionai įveikė Talino „Dalkia-Nybit“ ekipą.

Estijos klubas pirmavo iki ketvirtojo kėlinio šeštos minutės, tačiau pabaigoje stipresni pasirodė Ventspilio krepšininkų nervai, kurie triumfavo rezultatu 73:65.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose vėl žaidė Raimondas Vaikulis, šįkart surinkęs 15 taškų. Lietuvio Marijono Petravičiaus sąskaitoje 13, o latvių Kristapo Purnio ir Ivaro Timermanio atitinkamai 12 ir 11 pelnytų taškų.

„Dalkia-Nybit“ išsiskyrė Večeslavas Bogdanovas pelnęs 12 taškų. Kristjanas Makke ir Reinaras Hallikas pridėjo po 11.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.