Drąsiai mačą pradėję italai šovė į priekį ir pirmo kėlinio viduryje turėjo dviženklį pranašumą 25:13.

„Zenit“ laimėjo atkarpą 11:0 ir pavijo svečius – 24:25. Po pirmojo kėlinio vis dar nežymiai buvo priekyje „Fiat“ ekipa – 27:24.

Antrame ketvirtyje pranašumą išsaugojo italai, kurie prieš pat pertrauką jį padidino iki 12 taškų 46:58. Trečio kėlinio pradžioje „Fiat“ vis dar pirmavo 60:48.

Bet aikštės šeimininkai laimėjo atkarpą 10:2 ir skirtumą sumažino iki 4-ių taškų, o netrukus švieslentėje degė keturi šešetai – 66:66. Po trijų ketvirčių 73:68 priekyje buvo „Zenit“ krepšininkai, kurie trečią kėlinį laimėjo net 27:10.

Ketvirto kėlinio 3-ią minutę 77:75 pirmavo „Zenit“. Tačiau šeimininkai lemiamu metu nebejuokavo ir rungtynių pabaigoje atitrūko bei iškovojo pergalę 95:84.

Buvęs „Lietuvos ryto“ legionierius Drew Gordonas žaidė tik beveik 6 min. ir pelnė 4 taškus.

Antrą pergalę Top-16 etape iškovojusi „Zenit“ tapo F grupės lydere. Turino sąskaitoje – pergalė ir pralaimėjimas. Būtent su „Fiat“ ekipa kitame ture susitiks „Lietuvos rytas“.

„Zenit“: Kyle Kuric 28, Sergejus Karasiovas 22, Demonte Harper, Jevgenij Voronovas po 16 taškų.

„Fiat“: Lamaras Pattersonas 19, Antonio Iannuzzi 16, Saša Vujačičius 11, Diante Garrettas 10 taškų.

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):