Drąsiai mačą pradėjęs „Lietuvos rytas“ pirmame kėlinyje pirmavo 13:9, 17:14, tačiau sėkmingiau ketvirtį užbaigęs „Bayern“ po pirmų 10 min. išsiveržė į priekį 23:22.

Antrame kėlinyje aikštės šeimininkai buvo įgiję 10-ies taškų persvarą (38:28).

Iki ilgosios pertraukos likus minutei svečiai kiek sušvelnino situaciją ir skirtumą sumažino iki 7-ių taškų (42:35). Būtent tokį rezultatą švieslentė fiksavo po pirmosios mačo dalies.

Po pertraukos įsibėgėjo „Bayern“ lyderis Devinas Bookeris, kuris per pirmą mačo dalį buvo pelnęs tik 4 taškus.

Jis galingais dėjimais varė į neviltį „Lietuvos ryto“ ekipą ir džiugino „Bayern“ sirgalius. Iš viso galingo puolėjo sąskaitoje – 18 taškų (6/8 dvit., 6/7 baudų met.).

Įsibėgėjusi „Bayern“ komanda nuo trečio ketvirčio pradžios sėkmingai didino pranašumą, kuris įpusėjus kėliniui siekė 19-a taškų (59:40). Situaciją kiek sušvelnino Egidijaus Mockevičiaus 4-i iš eilės pelnyti taškai.

Prieš lemiamą kėlinį šeimininkai jautėsi gana komfortabiliai: jie pirmavo 62:48.

Roko Giedraičio dvitaškis skirtumą sumažino iki 12-os taškų (62:50). Įpusėjus kėliniui po Mindaugo Girdžiūno tritaškio ekipas skyrė 11 taškų.

Tačiau du galingi D. Bookerio dėjimai braukė paskutines „Lietuvos ryto“ sirgalių viltis. Paskutinės mačo minutės nekėlė didelių abejonių dėl mačo baigties, likus 1 min. „Lietuvos ryto“ deficitas siekė 18 taškų (81:63).

Per paskutinę minutę „Lietuvos rytui“ pavyko pelnyti 5 taškus ir skirtumą sumažinti iki 13-os: mačą „Bayern“ laimėjo 81:68.

Kitose grupės rungtynėse Sankt Peterburgo „Zenit“ 95:84 įveikė Turino „Fiat“ ekipą ir iškovojo antrą pergalę grupėje. Rusijos klubas tapo vienvaldžiu F grupės lyderiu. „Bayern“ ir „Fiat“ savo sąskaitoje turi po pergalę ir nesėkmę.

Kitas rungtynes „Lietuvos rytas“ žais sausio 17 d., Turine prieš „Fiat“ ekipą.

„Bayern“: Devinas Bookeris ir Jaredas Cunninghamas po 18, Nihadas Dedovičius 14, Milanas Mačvanas 12, Danilo Barthelis 9.

„Lietuvos rytas“: Rokas Giedraitis 14, Mindaugas Girdžiūnas 11, Loukas Mavrokefalidis 9, Chrisas Krameris ir Martynas Echodas po 6, Arnas Butkevičius 5, Travis Petersonas 3, Egidijus Mockevičius 4, Artūras Jomantas ir Benas Magdenas po 2.

Statistika („Bayern“ – „Lietuvos rytas“)

Dvitaškiai: 21/37 (56,8 proc.) ir 19/36 (52,8 proc.)

Tritaškiai: 5/18 (27,8 proc.) ir 8/26 (30,8 proc.)

Baudų metimai: 24/28 (85,7 proc.) ir 6/12 (50 proc.)

Atkovoti kamuoliai: 32 ir 27

Rezultatyvūs perdavimai: 19 ir 15

Klaidos: 10 ir 12

Perimti kamuoliai: 6 ir 5

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1.Zenit220193:180
2.Fiat211174:171
3.Bayern211157:158
4.Lietuvos Rytas202164:179

Bavarai pirmame ture suklupo svečiuose Turino „Fiat“ (Italija) ekipai, pralaimėta 76:90.

„Lietuvos ryto“ nesėkmė buvo skaudesnė: R. Kurtinaičio auklėtiniai neišsigelbėjo žaisdami savo tvirtovėje su Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) – 96:98.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (238)