„Lietkabelio“ ekipos strategui Ramūnui Butatui prieš šias rungtynes teko nemenka užduotis. Panevėžiečiams negalėjo šiose rungtynėse padėti sinusitu susirgęs Adas Juškevičius, o dar neseniai komandą paliko ir Gary Taltonas. Vos su vienu įžaidėju likęs „Lietkabelis“ jau nuo rungtynių pradžios turėjo eksperimentuoti.

Vos po 10 minučių per rungtynes žaidžiantis Lukas Aukštikalnis šį susitikimą pradėjo starto penkete. Toks sprendimas buvo priimtas todėl, kad Žanis Peineris galėtų kilti nuo suolo, keisti Lorenzo Williamsą ir užimti antrojo įžaidėjo vietą.

Pirmajame kėlinyje abi ekipos žaidė greitą krepšinį, atliko daug metimų, tačiau didelio rezultatyvumo tai nereiškė. Nė vienai komandai nepavyko susikurti didesnio pranašumo. Tačiau jau antrajame kėlinyje „Lietkabelio“ ekipa po dviejų iš eilės Lorenzo Williamso ir Kšištofo Lavrinovičiaus tritaškių panevėžiečiai pirmavo dviženkliu skirtumu – 32:21.

Vis dėlto toks „Lietkabelio“ pranašumas ilgai nesilaikė. Svečiai iš Alytaus kėlinio pabaigoje sumažino atsilikimą iki 4 taškų (41:45), tačiau ketvirtį sėkmingiau vis tiek užbaigė aikštės šeimininkai.

„Lietkabelis“ trečiąjį kėlinį pradėjo turėdamas 7 taškų pranašumą, tačiau jo greitai neliko. Itin sėkmingai antrąją rungtynių dalį pradėję dzūkai, įpusėjus ketvirčiui išlygino rezultatą – 58:58.

Tačiau „Lietkabelis“ į tokį „Dzūkijos“ išsišokimą atsakė spurtu 15:2 spurtu ir „Cido“ arenos šeimininkai turėjo jau 13 taškų pranašumą – 73:60.

Per pirmas dvi ketvirtojo kėlinio minutes „Lietkabelis“ pabandė atsakyti į visus likusius klausimus.

Žygimantas Skučas pataikė baudos metimą, Žanis Peineris ir Simas Jasaitis pridėjo po dvitaškį, o „Lietkabelis“ jau turėjo 15 taškų pranašumą (78:63). Nors „Dzūkija“ dar po to sumažino atsilikimą iki 8 taškų, „Lietkabelis“ arčiau savo varžovų nebeprisileido.

„Lietkabelio“ krepšininkai išsaugojo persvarą ir iškovojo 12-tą pergalę LKL čempionate.

„Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius (7/9 dvit., 8 atk. kam., 30 n.b.) ir Žanis Peineris po 21 (6/9 dvit., 1/5 trit., 23 n.b.), Darjušas Lavrinovičius 12, Gintaras Leonavičius 11, Simas Jasaitis 10, Vaidas Čepukaitis 9, Lukas Aukštikalnis 8, Lorenzo Williamsas ir Žygimantas Skučas po 3 taškus.

„Dzūkija“: Katinas Reinhardtas 19, Gediminas Navickas 14, Mindaugas Sušinskas 13, Paulius Petrilevičius ir Anatolijus Kašyrovas 12, Alejandro Hernandezas 9, Domagojas Samacas ir Gediminas Žalalis po 4 taškus.