„Panathinaikos“ įžaidėjas Lukas Lekavičius rungtyniavo beveik 14 min., per kurias pelnė 9 taškus (2/2 dvit., 1/2 trit. 2/2 baudų met.) ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 12 naudingumo balų.

Svečiai iš Turkijos pirmavo tik pačioje rungtynių pradžioje (2:0, 4:2), įsibėgėję „Panathinaikos“ krepšininkai dar pirmame kėlinyje įsiveržė į priekį 19:9, o pirmą kėlinį užbaigė pirmaudami 23:12.

Antrame kėlinyje „Anadolu Efes“ ekipai pavyko skirtumą šiek tiek sumažinti (29:22), tačiau šeimininkai į priekį šovė 14:3 ir atitrūko 39:25.

Po dviejų ketvirčių švieslentė fiksavo 14-kos taškų Graikijos ekipos pranašumą (47:33).

Antroje mačo pusėje šeimininkai tvirtai kontroliavo situaciją aikštėje ir pelnytai įsirašė 11-tą pergalę turnyre.

Svečių gretose praėjusį sezoną „Žalgiriui“ atstovavęs Brockas Motumas per 16 minučių surinko 14 taškų (5/10 dvit., 1/3 trit., 1/2 baudų met.), atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo ir surinko 7 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Nickas Calathesas 17 (3/4 trit., 9 rez. perd., 25 naud. bal.), Nikos Pappas 16, Jamesas Gistas 10.

„Anadolu Efes“: Joshas Adamsas 20 (5/7 dvit.), Brockas Motumas 14, Krunoslavas Simonas 13, Bryantas Dunstonas 12.

Kitose Eurolygos rungtynėse susitiko dvi Ispanijos ekipos – Malagos „Unicaja“ (7/9) ir „Valencia“ (5/11).

Pirmas mačas Valensijoje baigėsi triuškinančia šeimininkų pergale 91:53.

Tačiau vėliau sekė 10 pralaimėjimų iš eilės, kol paskutiniame Eurolygos ture prieš Naujuosius metus kiek netikėtai namuose 67:63 įveikė Atėnų „Panathinaikos“.

Ketvirtadienį po dramatiškos kovos Malagoje pergalę nugvelbė „Valencia“, kuri laimėjo 85:83 (19:19, 29:20, 21:26, 14:20).

Pergalę likus 4 sek. Valensijos klubui lėmė du taiklūs Ericko Greeno baudų metimai.

Joano Plazos treniruojami auklėtiniai dar galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau Jameso Augustine‘o dvitaškis adint sirenai tikslo nepasiekė.

„Unicaja“ (7 pergalės/9 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima dešimtąją vietą, o „Valencia Basket“ (5/11) - 14-ąją.

„Unicaja“: Nemanja Nedovičius 23 (6/9 dvit.), Ray McCallumas 10, Giorgi Šermadini ir Jeffas Brooksas po 9.

„Basket“: Rafa Martinezas 17, Alberto Abalde 16, Samas Van Rossomas 15, Tiboras Pleissas 12.