Tomo Masiulio vadovaujama ekipa savo aikštėje 84:60 (20:14, 19:17, 25:11, 20:18) nušlavė Vilniaus „Perlo“ (9-16) atstovus ir laimėjo penktąjį kartą per paskutiniąsias šešerias rungtynes.

Mačą starto penkete pradėjęs R. Jokubaitis per 25 minutes pelnė 11 taškų (2/5 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 4/4 baudos), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 5 kamuolius bei surinko 25 naudingumo balus. Tuo pačiu „Žalgirio“ dubleris pagerino ir asmeninį rezultatyvių perdavimų rekordą.

Kauniečiai šiame susitikime iš viso atliko 26 rezultatyvius perdavimus, kai svečiai 14. Pastarieji prarado 23 kamuolius, o „Žalgiris-2“ – 14.

Iš toli nesėkmingai savo laimę bandęs „Perlas“ išmetė 20 metimų, iš kurių tikslą pasiekė tik 5, o iš dvitaškio zonos – 35. Tuo metu Kauno komanda išmetė 53 dvitaškių ir 13 tritaškių.

NKL rikiuotėje „Žalgiris-2“ (14-11) užima 5-tą vietą, „Perlas“ – 11-tas.

„Žalgiris-2“: Matas Jogėla 18, Rokas Jokubaitis (11 atk. kam.) ir Martynas Sajus – po 11.

„Perlas“: Karolis Giedraitis 20, Martynas Maskolaitis 10, Einaras Tubutis 7.

Pralaimėjimą po atkaklios kovos patyrė „Jonavos“ (12-13) klubas 72:75 (16:21, 22:18, 24:17, 10:19) Molėtuose nusileidęs vietos „Ežerūnui“ (12-13).

Dėl patekimo į pirmąją NKL čempionato komandų septyniukę kovojantys „Jonavos“ krepšininkai galutinę vietą po pirmojo reguliariojo sezono etapo sužinos šeštadienį po dvikovos su „Šilute“.

Šiuo metu jonaviečiai dalijasi 7-9 vietas su „Ežerūno“ ir „Tauragės“ ekipomis.

Rungtynes Molėtuose užtikrinčiau pradėjo šeimininkai, kurie po Jono Zako tolimo metimo pirmavo dviženkliu skirtumu (7:21). Jonaviečiai atsakė devyniais taškais be atsako ir pirmojo kėlinio pabaigoje švelnino situaciją (16:21).

Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino, o „Jonava“ buvo ir išsiveržusi į priekį (38:33). Šįkart ketvirčio pabaigoje spurtavo „Ežerūnas“, užbaigęs pirmąją dalį turėdamas minimalią persvarą (38:39).

„Jonava“ padidino apsukas trečiajame kėlinyje ir po trijų iš eilės tritaškių pirmavo (54:50). Persvarą Nerijaus Zabarausko auklėtiniai išlaikė iki ketvirtojo kėlinio pradžios (62:56).

Septynias ketvirtojo ketvirčio minutes „Jonavos“ puolimas strigo ir tuo pasinaudoję svečiai išsiveržė į priekį (66:69). Prasidėjus paskutinei kėlinio minutei „Ežerūnas“ pirmavo 4 taškų skirtumu (69:73). Johnas Brisco ėmėsi iniciatyvos (71:73).

Komandoms apsikeitus baudų metimais „Jonava“ turėjo trijų taškų deficitą (72:75), tačiau išlyginti rezultatą galėjęs Johno Brisco tritaškis skriejo pro šalė.

„Jonava“: Martynas Pacevičius 14 taškų, Karolis Šarukas 13, Dovydas Redikas 11, Ebuka Anyaorah 10, Antanas Montrimavičius ir Johnas Brisco po 9, Justas Vazalis 5, Tomas Miškinis 1, Lukas Grabauskas ir Mykolas Dieninis taškų nepelnė, Heng Yu nerungtyniavo.

„Ežerūnas“: Ignas Lukošius 22 taškai, Jonas Zakas 20, Karolis Lukošiūnas 13.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)