Nervingoje rungtynių pradžioje 1:6 varžovams leidę pabėgti „Lietkabelio“ krepšininkai netrukus atsigavo – išlygino žaidimą, o pirmąjį kėlinį baigė pirmaudami 17:14.

Tačiau jau kito ketvirčio pradžia jiems buvo itin nesėkminga. 4-ias minutes nė taško pelnyti nesugebėję Lietuvos vicečempionai krito į gilią duobę ir leido „Budočnost“ krepšininkams paimti rungtynių kontrolę į savo rankas.

Įsibėgėjusi Podgoricos komanda sėkmingai išnaudojo panevėžiečių klaidas puolime ir skyles gynyboje. Po didžiosios pertraukos „Budočnost“ persvara išaugo iki 10 taškų – 39:29. Atrodo, visos svečių pastangos tą skirtumą panaikinti buvo perniek.

Tačiau jau ketvirtojo kėlinio pradžia nuteikė optimistiškai – 7:0 spurtą surengęs „Lietkabelis“ sumažino skirtumą iki minimumo – 57:56. Kelias atakas nė taško nepelnę panevėžiečiai sulaukė atsako – po 6 iš eilės taškų aikštės šeimininkai vėl nutolo 63:56.

„Lietkabelio“ bandymas pavyti varžovus buvo pasmerktas nesėkmei. Likus žaisti minutę iki rungtynių pabaigos skirtumas išaugo iki 71:59. Galiausiai su pralaimėjimu susitaikę Lietuvos vicečempionai nusileido galutiniu rezultatu 62:76.

„Lietkabelio“ komandai užduotį pavyti varžovus apsunkino jau trečiojo kėlinio pradžioje su penkiomis pražangomis ant atsarginių suolo sėdęs pagrindinis vidurio puolėjas Vaidas Čepukaitis.

Trečiame ketvirtyje taip pat traumą susidūręs su varžovu patyrė Simas Jasaitis, pataikęs 2 iš 5 taiklių panevėžiečių tritaškių metimų.

Nebūdingai daug šiose rungtynėse klydo labiausiai patyrę žaidėjai – Darjušas (2 klaidos) ir Kšištofas (3) Lavrinovičiai, A. Juškevičius (3). Iš viso Lietuvos vicečempionų sąskaitoje 13 klaidų.

Lietkabelis“: Žanis Peineris 13 (4/7 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 5/5 baudos), Žygimantas Skučas, Vaidas Čepukaitis, Darjušas Lavrinovičius, Kšištofas Lavrinovičius ir Adas Juškevičius (8 atk.k.) po 7, Simas Jasaitis 6, Lorenzo Williamsas 4 (8 rez.p.), Lukas Aukštikalnis ir Donatas Tarolis po 2, Gintaras Leonavičius ir Gary Taltonas po 0.

Budočnost“: Kyle'as Gibsonas 17, Nikola Ivanovičius 12, Suadas Sehovičius ir Zoranas Nikoličius po 10.