Ketvirtajame kėlinyje sužaidus tris minutes Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai pirmavo tik 56:51, o tuomet pamatus pergalei dėti pradėjo Axelis Toupane‘as.

Prancūzas atletiškais reidais pelnė 4 taškus iš eilės, o dar 2 taškus pridėjęs Antanas Kavaliauskas pirmą kartą padidino persvarą iki dviženklio skaičiaus – 62:51.

Per likusį laiką alytiškiai atsitiesti nebesugebėjo, o šeimininkai išsaugojo dviženklį pranašumą iki pat finalinės sirenos.

Iškovoti pergalę „Žalgiriui“ nesutrukdė pralaimėta kova dėl atšokusių kamuolių – 34:41. Prie šio skirtumo labiausiai prisidėjo 8 kamuolius sugriebęs Povilas Čukinas.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo po 10 taškų įmetę A. Kavaliauskas ir Paulius Jankūnas. Naudingiausias buvo kitas aukštaūgis Brandonas Daviesas, kurio sąskaitoje – 9 taškai, 9 atkovoti kamuoliai ir 20 naudingumo balų.

Nuo pirmųjų susitikimo minučių svečiai iš Alytaus kibo favoritams į atlapus ir žaidė su jais kaip lygūs su lygiais. Pirmajame ketvirtyje „Dzūkija“ pirmavo 15:13, o po dviejų kėlinių atsiliko tik 29:34.

Po ilgosios pertraukos situacija nesikeitė – nors Kevino Pangoso ir Brandono Davieso vedami šeimininkai buvo nutolę 41:32, atkakliai kovoję Nikola Vasilevo auklėtiniai netrukus prisivijo 39:44.

Alytiškiai didelę rungtynių dalį turėjo verstis be vieno savo lyderių: jau trečiojo kėlinio viduryje penktąją asmeninę pražangą gavo Anatolijus Kaširovas.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas ir Antanas Kavaliauskas po 10, Vasilije Micičius ir Brandonas Daveisas (9 atk. kam.) po 9, Aaronas White‘as 7.

„Dzūkija“: Paulius Petrilevičius 13, Katinas Reinhardtas 10, Alejandro Hernadezas 8, Domagojus Samacas ir Gediminas Navickas po 7.