Sėkmingiau mačą pradėjo aikštės šeimininkai, kurie po pirmojo kėlinio pirmavo 23:16.

Antro ketvirčio pradžioje CSKA laimėjo atkarpą 10:2 ir atitrūko 33:18. Prie to nemažai prisidėjo amerikietis Cory Higginsas, kuris per pirmas 14 min. pelnė 12 taškų.

Tačiau svečiai buvo sumažinę skirtumą iki vienženklio – 37:29.

Ketvirtį CSKA ekipa užbaigė dviem Nikita Kurbanovo tritaškiais ir po dviejų kėlinių švieslentė fiksavo 10-ies taškų šeimininkų pranašumą – 43:33.

Puikiai per pirmą mačo dalį pataikęs N. Kurbanovas pelnė 13 taškų (2/2 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai), „Chimki“ gretose pagrindiniais smuikais griežė tradiciškai Aleksejus Švedas ir Marko Todorovičius, abu jie pelnė po 11 taškų.

Po ilgosios pertraukos „Chimki“ deficitą perpus sumažino – 43:38. Įpusėjus ketvirčiui ekipas skyrė tie patys 5 taškai (47:42).

Bet per minutę „Chimki“ priartėjo iki 2 taškų – 51:49, o Jegoro Vialcevo tritaškis svečius priartino per tašką (53:52). Trečio ketvirčio pabaiga žadėjo didelę intrigą lemiamame ketvirtyje, nes prieš jį CSKA pranašumas siekė tik du taškus – 57:55.

Šeimininkai puikiai pradėjo ketvirtą kėlinį ir laimėjo atkarpą 12:2 bei susikrovė 12 taškų pranašumą (69:57).

Dar baudos metimus pataikė Willas Clyburnas, tritaškį pridėjo N. Kurbanovas ir įpusėjus ketvirčiui CSKA pirmavo rekordine 17-os taškų persvara (74:57).

Aikštės šeimininkai sėkmingai išsaugojo ketvirto kėlinio pirmoje pusėje susikrautą pranašumą, įveikė „Chimki“ 79:68 ir iškovojo 11-tą pergalę Eurolygoje.

CSKA (11/3) pirmauja turnyre, o „Chimki“ (8/6) užima aštuntąją vietą.

CSKA: Cory Higginsas 26 (3/6 dvit., 2/6 trit., 14/16 baudų met.), Nikita Kurbanovas 18, Willas Clyburnas 7 taškai.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 16, Marko Todorovičius 13, Tyleris Honeycuttas 10, Jamesas Andersonas 8 taškai.

CSKA ekipai nuo lapkričio pradžios negali padėti pernai Kauno „Žalgiriui“ atstovavęs Leo Westermannas: prancūzas gydosi traumą, patirtą per Jungtinės lygos rungtynes.

Stambule sveiką kailį išnešė „Olympiakos“

Kitame mače Stambulo „Anadolu Efes“ (3/11) namuose 58:61 (9:17, 16:16, 14:12, 19:16) nusileido vieniems Eurolygos favoritų Pirėjo „Olympiakos“ (11/3) krepšininkams.

Po nerezultatyvios pirmosios mačo dalies 33:25 pirmavo svečiai iš Graikijos.

Po pertraukos šeimininkai drąsiai kibo į atlapus svečiams. Likus žaisti 3 min. 14 sek., aikštės šeimininkai pirmavo 54:50, o likus 1:20 min. dar rezultatas buvo lygus – 56:56.

Tačiau likus minutei lemtingą tritaškį pataikė Vassilis Spanoulis – 59:56. Baudų metimais Errickas McCollumas skirtumą sumažino iki taško (58:59).

Likus 26 sek. Jamelas McLeanas baudų metimais padidino „Olympiakos“ persvarą iki 3 taškų (61:58).

Paskutinės „Anadolu Efes“ atakos metu E. McCollumas prametė tritaškį, o likus 10 sek. kamuolį atkovojo J. McLeanas ir perdavė V. Spanouliui, kuris išsaugojo kamuolį iki paskutinių sekundžių ir taip garantavo „Olympiakos“ ekipai 11 pergalę.

„Olympiakos“ (11/3) turnyro lentelėje užima antrąją vietą, o „Anadolu Efes“ (3/11) ekipa yra 16-a.

Kitą savaitę 15-ame ture Kauno „Žalgiris“ namuose priims būtent Pirėjo „Olympiakos“ ekipą.

„Anadolu Efes“ Krunoslavas Simonas 17, Errickas McCollumas 16, Derrickas Brownas 11 taškų.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 12, Hollis Thompsonas 11, Jamelas McLeanas 9 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)