Trevizo klubas tragiškai pradėjo rungtynes ir per pirmąsias 10 minučių leido varžovams įgyti 15 taškų persvarą. Antrajame ketvirtyje šis skirtumas buvo šoktelėjęs iki 17 taškų (36:19), tačiau po didžiosios pertraukos Davido Blatto ir Kęstučio Kemzūros auklėtiniai atsigavo.

Puikiai gindamiesi, per trečiąjį ir ketvirtąjį kėlinukus jie praleido vos 21 tašką ir paskutiniojo ketvirčio pabaigoje pirmavo 3 taškais (68:65). „Viola“ klubas išsigelbėjo paskutinę kėlinio akimirką – tolimas Vincento Yarbrougho metimas pasiekė tikslą

Pratęsimo didvyriu tapo kitas „Viola“ žaidėjas. Po Marcuso Gorre baudos metimų rezultatas buvo lygus (76:76), tačiau Anthony Giovacchini paskutinę pratęsimo sekundę pataikė tritaškį ir paskandino Trevizo komandą.

„Benetton“: Ramūnas Šiškauskas - 17 taškų (38 min., 5/6 dvit., 1/3 trit., 4/4 baudų, 5 atk. kam., 2 rez. perd.), Nikos Zisis ir Marko Mordente - po 12.

„Viola“: Aleksandras Capinas - 24, Vincentas Yarbrough (11 atk. kam.) ir Ellis Mylesas - po 14, Anthony Giovacchini - 12.

Beje, naująjį sezoną R.Šiškauskas pasitiko vilkėdamas sau įprastus aštuntu numeriu pažymėtus marškinėlius. Pernai „Benetton“ klube jis rungtyniavo ketvirtu numeriu.

Tuo tarpu Mindaugo Žukausko Sienos „Montepaschi“ pirmosiose rungtynėse šventė pergalę. Jie 78:69 (18:13, 19:16, 13:18, 28:22) įveikė aukščiausioje lygoje debiutuojančią Capo d'Orlando „Upea“ ekipą.

Carlo Recalcati auklėtiniai lemiamą pranašumą įgijo tik paskutiniojo kėlinuko pabaigoje: 35 minutę rezultatas buvo lygus (54:54).

„Montepaschi“: Duane'as Woodwardas - 21, Benjaminas Eze (10 atk. kam.) ir Justinas Hamiltonas - po 13, ... Mindaugas Žukauskas - 3 (20 min., 0/1 dvit., 1/3 trit.).

„Upea“: Oluoma Nnamaka - 20 (10 atk. kam.), Marque Perry - 15, Kristapas Janičenokas - 11.

Rimantas Kaukėnas dėl kojos traumos nerungtyniavo.

Kiti rezultatai:

Romos „Lottomatica“ – Redžo Emilijos „Bipop Carire“ 81:77 (D.Bodiroda 23 tšk., 10 atk. kam.; T.Robersonas 18 tšk.).

Teramo „Navigo.it“ – Neapolio „Carpisa“ 91:94 (D.Hollandas 22 tšk.; M.R.Rocca 25 tšk., 12 atk. kam.).

Avelino „Air“ – Varezės „Whirlpool“ 69:77 (B.Brownas 20 tšk., 15 atk. kam.; D.J.Collinsas 21 tšk.).

Udinės „Snaidero“ – Rozeto „Basket“ 59:62 (J.Jaacksas 14 tšk., 11 atk. kam.; G.Diamantopoulos 18 tšk.).

Bjelos „Angelico“ – Livorno „Basket“ 82:73 (D.Williamsas 26 tšk.; L.Reckeris 17 tšk.).