Nedidelę persvarą pirmoje rungtynių dalyje turėję Graikijos čempionai šovė į priekį po didžiosios pertraukos ir prasidėjus paskutiniam ketvirčiui komandas skyrė 16 taškų – 72:56. To užteko, kad „Panathinaikos“ triumfuotų savų žiūrovų akivaizdoje.

Vienas geriausių rungtynių Eurolygoje šį sezoną sužaidusiam L. Lekavičiui aikštėje daugiau laiko teko dėl Nicko Calatheso traumos. Gautas minutes lietuvis puikiai išnaudojo.

Per 25 minutes „Žalgirio“ auklėtinis pelnė 13 taškų (2/2 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai), atkovojo kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo, dukart prasižengė ir išprovokavo tris varžovų pražangas. Lietuvio sąskaitoje – 15 naudingumo balų.

Panathinaikos“: Jamesas Gistas (10 atk.k.) ir KC Riversas po 15, Chrisas Singletonas (10 atk.k.) ir Nikos Pappas po 14, L. Lekavičius 13, Marcusas Denmonas 9.

Maccabi“: Norrisas Cole'as 14, Pierre'as Jacksonas 13, Alexas Tyusas 12, Deshaunas Thomas ir Deandre Kane'as po 9.