Vangiai prasidėjusiose rungtynėse žalgiriečiai po varžovų lyderio Dorello Wrighto 8-ių iš eilės taškų atsiliko 6:16, tačiau tuomet prabilo tolimoji žaliai baltųjų artilerija.

Aarono White'o, Artūro Milaknio ir Vasilije Micičiaus tritaškių užteko, kad žalgiriečiai antrojo kėlinio pradžioje persvertų rezultatą savo naudai – 24:22.

Iniciatyvą perėmę Š. Jasikevičiaus auklėtiniai mėgino atitrūkti – vienu metu pirmavo 42:35, tačiau varžovai sėkmingai sustabdė jų spurtą ir iki pat ketvirčio pabaigos kvėpavo žalgiriečiams į nugaras – 50:49.

Gynybą pagerinusiems „Žalgirio“ krepšininkams pavyko neįsivelti į varžovų siūlomą klampią kovą taškas į tašką.

Savo šou šiame kėlinyje pratęsė A. Milaknis, smeigęs tris taiklius tritaškius ir padėjęs žaliai baltiems susikrauti 10 taškų pranašumą – 64:54.

Tiesa, Bambergo komanda vėl sugebėjo surengti atsakomąjį spurtą ir trečiojo kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą – 72:72.

Vokietijos čempionai beveik visą ketvirtą ketvirtį lipo žalgiriečiams ant kulnų, tačiau pabaigoje savo žodį tarė Kauno komandos kapitonas Paulius Jankūnas – po jo itin sėkmingo žaidimo baudos aikštėje ir tritaškio skirtumas likus žaisti 2 min. iki rungtynių pabaigos šoktelėjo iki 86:79.

Pačioje pabaigoje varžovai vėl pavojingai priartėjo, tačiau Š. Jasikevičiaus auklėtiniai pergalės iš rankų neišleido ir triumfavo trečiose Eurolygos rungtynėse iš eilės.

Puikias rungtynes sužaidė „Žalgirio“ snaiperis A. Milaknis. Jis pagerino savo Eurolygos rezultatyvumo (20 taškų) ir per rungtynes pataikytų tritaškių (6 iš 9) rekordus.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais ketvirtadienį išvykoje su Valensijos „Basket“.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 20 (1/1 dvitaškiai, 6/9 tritaškiai), Paulius Jankūnas 17 (5 atk.k.), Antanas Kavaliauskas 15, Kevinas Pangosas 11 (4 atk.k., 6 rez.p.), Aaronas White'as 9, Edgaras Ulanovas 6, Vasilije Micičius 5, Brandonas Daviesas 4, Axelis Toupane'as 1, Paulius Valinskas 0.

„Brose“: Dorellas Wrightas 22 (4/6 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 2/2 baudos), Danielis Hackettas 17, Maodo Lo 14, Leonas Radosevičius 11, Nikos Zisis 8 (9 rez.p.).

Brandon Davies rising for the huge block ❌#7DAYSMagicMoment pic.twitter.com/raqDP5Yys2