Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje 85:74 (23:26, 23:13, 20:11, 19:24) susitvarkė su Kėdainių „Nevėžio“ (4-11) pasipriešinimu.

Sėkmingai antrąją susitikimo pusę sužaidęs uostamiesčio klubas „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo penktąją pergalę iš eilės.

Ilgai su varžovais taškas į tašką žaidę klaipėdiečiai nutolo trečiojo kėlinio pradžioje, kai pratęsė dar antrajame kėlinyje pradėtą spurtą iki 14:0 bei išsiveržė į priekį 53:39.

Nors ketvirtajame kėlinyje „Nevėžis“ dar priartėjo 65:72, du Renaldo Seibučio tritaškiai atstatė dviženklę persvarą ir šeimininkams pagalvoti apie išsigelbėjimą neleido.

Bene geriausias sezono rungtynes sužaidęs R. Seibutis pataikė net 5 tritaškius iš 8 bei iš viso per 37 minutes pelnė 26 taškus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus.

„Nevėžis“: Jamesas Woodardas (7 atk. kam.) ir Gintautas Matulis po 15, Valerijus Lichodėjus ir Gabrielius Maldūnas po 10.

„Neptūnas“: Renaldas Seibutis 26 (5/8 trit.), Jerry Johnsonas 17 (7 rez. perd.), Juanas Palaciosas 11, Edgaras Želionis 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (28)