Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečiuose 89:70 (27:20, 12:12, 23:16, 27:22) pranoko Prienų-Birštono „Vytautą“ (4-11).

Kauniečiai atsitiesė po praėjusiame „Betsafe-LKL“ ture namuose patirto pralaimėjimo 63:65 prieš Vilniaus „Lietuvos rytą“.

LiAngelo ir LaMelo Ballų laukiantis „Vytautas“ šiame mače vertėsi tik 8 žaidėjų paslaugomis. Vienas iš jų – Bartas Aleksandravičius – žaidė tik 3 minutes.

Naudingiausiai karjeroje rungtyniavo Gytis Masiulis. Devyniolikmetis per 19 minučių pelnė 13 taškų, atkovojo 8 kamuolius bei surinko 20 naudingumo balų.

Kiti jaunieji žalgiriečiai žaidė dar daugiau – Martynas Arlauskas per 22 minutes pelnė 6 taškus, o Paulius Valinskas per 27 minutes prie pergalės pridėjo 7 taškus.

Martynas Sajus žaidė 10 minučių ir pataikydamas vienintelį mestą dvitaškį pasižymėjo 2 taškais.

Kauno klubo lyderiai šiame susitikime nepervargo – Paulius Jankūnas per 13 minučių pelnė 6 taškus, Kevinas Pangosas per 14 minučių pridėjo 2 taškus, o efektingiausiai savo 8 minutes išnaudojo Brandonas Daviesas, spėjęs sumesti 9 taškus.

Į priekį Š. Jasikevičiaus kariauna pabėgo po pirmajame kėlinyje surengto spurto 10:0, leidusio įgyti dviženklę persvarą 21:11. Nors po ilgosios pertraukos „Vytautas“ dar buvo kiek prisivijęs (41:48), „Žalgiris“ greitai vėl atitolo 56:43.

Lemiamame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, todėl toliau žaidimą kontroliavę svečiai dar labiau padidino savo pranašumą ir nuskambėjus finalinei sirenai šventė užtikrintą pergalę.

„Vytautas“: Edvinas Šeškus 19, Gediminas Maceina ir Regimantas Miniotas (8 atk. kam.) po 15, Egidijus Dimša 10.

„Žalgiris“: Antanas Kavaliauskas 14, Gytis Masiulis 13 (8 atk. kam.), Axelis Toupane‘as 12, Aaronas White‘as 11.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (26)