Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti mažiau nei 3 minutes Turkijos atstovai dar pirmavo aštuoniais taškais (79:71), tačiau ėmė strigti puolime, padarė porą klaidų ir leido varžovams grįžti į kovą dėl pergalės – 81:80 (likus 30 sek.).

Tuomet Errickas McCollumas paskubėjo ir prametė dvitaškį, o Vladimiras Štimacas likus vos 3 sek. iki sirenos prasižengė prieš Vincentą Poirier ir šis realizavo abi baudas. Šeimininkai dar paprašė minutės pertraukėlės, bet suklydo išsimesdami kamuolį ir baskai išsivežė svarbią pergalę – 82:81, kuri juos pakylėjo į devintą poziciją.

„Anadolu Efes“: Errickas McCollumas 21, Bryantas Dunstonas 14, Vladimiras Štimacas (17 atk. kam.), Zoranas Dragičius ir Ricky Ledo po 10 taškų.

„Baskonia“: Tornikė Šengelija 17 (6/6 dvitaškiai, 5/6 baudos, 8 atk. kam.), Mattas Janningas ir Vincentas Poirier (12 atk. kam.) po 16 taškų.

Tuo metu vienvaldžiu Eurolygos lyderiu tapo Maskvos CSKA (10/2), kuris savo arenoje 101:86 (21:10, 28:14, 23:23, 29:29) pranoko Tel Avivo „Maccabi“ (7/5) ekipą.

Svečiai paskutinę mačo minutę buvo priartėję iki šešių taškų (84:90), bet maskviečiai per paskutines penkias sekundes švystelėjo net du tritaškius ir padarė skirtumą gerokai didesnį.

Beje, CSKA žaidėjai šiame susitikime tritaškius metė net 64 procentų taiklumu – pataikė 14 iš 22.

CSKA: Nando de Colo 26 (5/10 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 7/9 baudos, 6 rez. perd.), Cory Higginsas 17 (3/3 tritaškiai), Sergio Rodriguezas 15 (4/6 tritaškiai, 11 rez. perd.), Kyle'as Hinesas ir Semionas Antonovas po 14 taškų.

„Maccabi“: Norrisas Cole'as 24 (7/10 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 4/5 baudos, 7 rez. perd.), DeShaunas Thomas 14, Jake'as Cohenas 12, DeAndre Kane'as 10 taškų.

Po kluptelėjimo Kaune atsitiesė Atėnų „Panathinaikos“ (8/4) vyrai, kurie Graikijos sostinėje 80:72 (14:23, 25:18, 25:16, 16:15) įveikė turnyro autsaiderį Milano „AX Armani Exchange Olimpia“ klubą su Mantu Kalniečiu ir Artūru Gudaičiu.

A. Gudaitis buvo naudingiausias svečių gretose: aukštaūgis iš Lietuvos per 13 min. įmetė 11 taškų (4/4 dvitaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 3 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus ir surinko 18 naudingumo balų.

M. Kalnietis per 32 min. tesukrapštė 7 taškus (1/6 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 2/2 baudos, 1 rez. perd., 1 per. kam., 2 atk. kam., 3 klaidos) ir 3 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: K. C. Riversas 20 (6/9 tritaškiai), Mattas Lojeski 14, Jamesas Gistas 11, Nickas Calathesas 9 taškai (12 rez. perd.).

„AX Armani“: Vladimiras Micovas 13, Artūras Gudaitis 11, Kalebas Tarczewski ir Jordanas Theodoras po 9 taškus.

Itin apmaudžią nesėkmę patyrė Valensijos „Basket“ (3/9) komanda, kuri savo aikštėje 82:86 (22:26, 16:14, 25:16, 19:30) nusileido Belgrado „Crvena Zvezda“ (5/7) vyrams, iškovojusiems jau trečią pergalę iš eilės.

Ispanijos klubas iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 6 min. turėjo 13 taškų persvarą (72:59), bet tuomet pralaimėjo atkarpą net 0:17 ir išleido pergalę iš rankų.

„Basket“: Fernando San Emeterio 17, Tiboras Pleissas 13, Alberto Abalde 12, Erickas Greenas 10 taškų.

„Crvena Zvezda“: Jamesas Feldeine'as 26 (8/10 dvitaškiai, 10/10 baudos), Tayloras Rochestie 13, Pero Antičius 10 taškų.