Starto penkete mačą pradėjęs Jonas Mačiulis per 7 min. prametė vienintelį tritaškį, atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 3 kartus prasižengė.

Po dviejų kėlinių aikštės šeimininkai pirmavo tik dviem taškais – 40:38. Bet po pertraukos sužaidus 3 min. „Real“ atitrūko 48:38, o likus minutei iki ketvirčio pabaigos skirtumas šoktelėjo iki 15-kos taškų (63:48).

Trečio kėlinio pabaigą vainikavo fantastišką tritaškį pataikęs naudingiausias mačo žaidėjas Luka Dončičius: likus sekundei iki kėlinio pabaigos švystelėjo kamuolį nuo savo aikštės pusės ir kamuolys skrodė tinklelį – 68:52.

Rekordinę persvarą įgiję šeimininkai išlaikė iniciatyvą iki mačo pabaigos ir iškovojo 6-tą pergalę Eurolygoje.

„Real“ (6/6): Luka Dončičius (7 rez. perd.) 16 taškų, Felipe Reyesas 14, Trey Thompkinsas 12, Jaycee Carrollas, Facundo Campazzo ir Rudy Fernandezas po 10.

„Barcelona“ (4/8): Antė Tomičius 12 taškų, Thomas Heurtelis bei Pierre Oriola po 11 taškų.

Kiti Eurolygos rezultatai

Bambergo „Brose“ (6/6) – Pirėjo „Olympiakos“ (9/3) 67:65 (15:14, 17:26, 18:18, 17:7)

Ketvirto kėlinio pradžia aikštės šeimininkams nieko gero nežadėjo – „Brose“ atsiliko 50:60. Net lemiamame kėlinyje sužaidus keturias minutes ekipas skyrė tie patys 10 taškų (52:62).

Tačiau puikiai gynyboje sužaidusi Vokietijos komanda poros minučių atkarpą laimėjo 10:0 ir išlygino rezultatą, o prie to prisidėjo 7-is taškus pelnęs Danielis Hackettas. Pakrikę svečiai nesėkmingai puolė, o po Augustine Rubito tritaškio atsidūrė priekyje (65:62).

Vokiečiai per paskutines dvi minutes atsilaikė ir iškovojo dramatišką pergalę prieš vienus Eurolygos favoritų.

„Brose“ (6/6): Dorellas Wrightas 20, Augustine Rubinas 15, Danielis Hackettas 13, Ricki Hickmanas 11 taškų.

„Olympiacos“ (9/3): Georgios Printezis 12, Vassilis Spanoulis 11, Kyle Wiltjeris 10 taškų.

Malagos „Unicaja“ (4/8) – Maskvos srities „Chimki“ (7/5) 93:84 (27:26, 20:22, 20:18, 26:18)

„Unicaja“ (4/8): Nemanja Nedovičius 21, Adamas Waczynskis 15, Jamesas Augustine 14 (12 atk. kam.), Giorgis Šermadinis 10 taškų.

„Chimki“ (7/5): Aleksejus Švedas 28, Anthony Gillas 17 taškų.