Čempionių titulą ginančios marijampolietės po įspūdingos atkarpos ketvirtajame kėlinyje 74:67 (16:23, 16:14, 14:12, 28:18) įveikė Vilniaus „Kibirkšties“ (6-3) krepšininkes.

Šia dvikova mėgavosi ir LKL vadovai – prezidentas Remigijus Milašius bei direktorius Romualdas Brazauskas, o rungtynių pabaigoje prie jų prisijungė ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda su Rimu Kurtinaičiu priešakyje.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo vilnietės,tačiau lemiame ketvirtyje „Sūduva“ perėmė iniciatyvą ir perlaužė rungtynes. Marijampolietės ketvirtojo kėlinio viduryje laimėjo atkarpą 7:1 ir po Stephanie Gardner metimo rezultatas tapo lygus (61:61), o dar po kelių akimirką rezultatą viešnių naudai persverė Greta Tamašauskaitė.

Dvikovoje buvo pralietas kraujas. „Kibirkšties“ legionierė Shanita Landry, iki susitikimo pabaigos likus 4 minutėms, veržėsi krepšio link ir įsrėžė į Neringą Skadaitę, kuriai buvo prakirstas antakis. Šis epizodas galėjo tapti kertiniu šiose rungtynėse, mat po jo „Sūduva“ rungtynes baigė itin susikoncentravusi.

Likus minutei iki susitikimo pabaigos, „Sūduva“ jau pirmavo 68:61 ir rungtynių nugalėtojos tapo aiškios. Viešnios paskutinių penkių minučių atkarpą laimėjo 18:7, o nugalėti nesutrukdė ir tai, jog „Sūduva“ šiame susitikime vertėsi be savo lyderės Danielle Marie McCray.

„Kibirkštis“: Shenita Landry 18 (8/12 dvit., 14 atk. kam., 30 naud. bal.), Laurita Jurčiūtė 12, Urtė Slavickaitė 11 (1/7 trit.).

„Sūduva“: Stephanie Gardner 20, Lina Mikelevičienė 19 (10 atk. kam., 26 naud. bal.), Neringa Skadaitė 10 (7 atk. kam.).

Kitose rungtynėse Robertos Mizgerytės vedama Klaipėdos „Fortūna“ (5-5) išvykoje 67:50 (14:13, 20:8, 18:11, 15:18) įtikinamai nugalėjo Ukmergės „Vilkmergę“ (2-8).

R. Mizgerytė per 38 minutes pelnė 24 taškus (10/14 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 4/6 baudos), sugriebė 14 kamuolių, išprovokavo 5 pražangas, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir pasirodymą baigė surinkusi 32 naudigumo balus.

„Vilkmergė“: Martyna Petrėnaitė 10 (6 atk. kam.), Karolina Ambotaitė 9 (7 atk. kam.), Olivia Brown 8.

„Fortūna“: Roberta Mizgerytė 24 (10/14 dvit., 14 atk. kam., 32 naud. bal.), Sandra Baliutavičiūtė 14 (6/9 dvit., 11 atk. kam., 26 naud. bal.), Agnė Černeckytė 11 (2/7 trit.).