„Neptūnas“ laimėjo pirmąjį kėlinį 22:18, bet po antrojo jau atsiliko 38:48. Po apylygio trečiojo ketvirčio, svečiai neatsilaikė per paskutines 10 min. Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai laimėjo 23:11 ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Klaipėdos komandai (5 pergalės/2 pralaimėjimai) 18 taškų pelnė Arnas Butkevičius, 11 - Mindaugas Girdžiūnas, 10 - Juanas Palaciosas (11 atk. kam.), po 9 - Edgaras Želionis ir Simas Galdikas.

„Iberostar“ (6/1) ekipoje rezultatyviausiai žaidė lietuvių kilmės amerikietis Timas Abromaitis. Jo sąskaitoje - 18 taškų. 16 taškų pridėjo Rosco Allenas.

„Neptūno“ krepšininkai pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 33-47.

Kitas rungtynes „Neptūnas“ žais gruodžio 12 dieną išvykoje su Šalono „Elan Chalon“ (Prancūzija) ekipa.

B grupėje antradienį Kapo d'Orlando „SikeliArchivi“ (Italija) komanda su Arnoldu Kulboka namuose 61:72 (7:13, 23:16, 18:24, 13:16) pralaimėjo Liudvigsburgo „MHP Riesen“ (Vokietija) krepšininkams.

A. Kulboka per 25 min. surinko 3 taškus (dvitaškiai 1/5, tritaškiai 0/3, baudos 1/1), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą ir 2 kartus suklydo.

„SikeliArchivi“ (1/5) ekipos sąskaitoje - viena pergalė ir šeši pralaimėjimai.

Čempionų lygos varžybose dalyvauja 32 komandos, suskirstytos į keturias grupes. Į atkrintamąsias varžybas pateks po keturias geriausias grupių ekipas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)