„Juventus“ šiame mače žaidė be Dovio Bičkauskio ir Kenny Gaineso, Arvydas Šikšnius rungtyniavo vos šešioas, o Jonas Zakas – keturias minutes.

Dviem Brado Olesono tritaškiais prasidėjusiose rungtynėse svečiai iškart pabėgo į priekį (6:0), o sužaidus keturias minutes skirtumas jau pasiekė devynių taškų ribą – 11:2.

Jonte Flowerso bei Anthony Irelando tritaškiai netruko sumažinti „Juventus“ deficitą (8:11), bet iš toli tiksliai atakavę svečiai pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 21:10. A.Irelando ir Mindaugo Kupšo atakos dar sykį leido priartėti aikštės šeimininkams, kurie po pirmųjų dešimties minučių atsiliko rezultatu 17:24.

Antrojo kėlinio pradžioje po galingo LaRono Dendy dėjimo iš viršaus skirtumas sumažėjo iki penkių taškų (21:26), o Simo Buterlevičiaus tritaškis leido uteniškiams dar labiau priartėti – 25:29. UCAM ekipa į tai atsakė spurtu 8:0 ir įpusėjus kėliniui Ž.Urbonas vėl buvo priverstas prašyti pasitarimo, nes svečių atotrūkis dar sykį tapo dviženklis – 37:25. Per likusį laiką „Juventus“ klubui priartėti nepavyko ir įpusėjus mačui Mursijos klubas pirmavo 51:35.

Po dviejų J. Flowerso tritaškių aikštės šeimininkų viltys buvo kiek atgijusios (46:58), tačiau svečiai vėl spurtavo 9:2 ir dar sykį nutolo – 67:48. Likus žaisti dvi minutes Ž. Urbonas buvo nubaustas technine pražanga, o UCAM pranašumas pirma kartą viršijo dvidešimties taškų ribą – 76:54.

Nors per likusį laiką uteniškiai pelnė penkis taškus be atsako, prieš lemiamas dešimt minučių UCAM ir toliau turėjo solidžią persvarą – 76:59.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus tris minutes po Maksymo Korniienko dvitaškio skirtumas sumažėjo iki dvylikos taškų (68:80), bet likus žaisti keturias minutes B. Olesonas pataikė du tolimus metimus iš eilės (88:72). Prasidėjus priešpaskutinei mačo minutei skirtumas tapo vienaženklis (79:88), bet J. Flowersas buvo nubaustas nesportine pražanga ir „Juventus“ viltys išsigelbėti žlugo. Mursijos komanda iškovojo pergalę rezultatu 93:83.

„Juventus“ komandai po 21 tašką pelnė Anthony Irelandas (dvitaškiai 5/8, baudos 8/9, 8 rez. perd., 6 kld.) ir LaRonas Dendy (dvitaškiai 7/9, 4 atk. kam.), 13 – Jonte Flowersas (tritaškiai 4/8, 6 atk. kam., 4 rez. perd.), 11 – Karolis Guščikas (dvitaškiai 5/6), 10 – Mindaugas Kupšas (dvitaškiai 4/6), 3 – Simas Buterlevičius, po 2 – Maksymas Korniienko ir Arvydas Šikšnius.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Bradas Olesonas (18 tšk., tritaškiai 4/6), Sadielis Rojas (13 tšk., 9 atk. kam.), Kavinas Tumba (13 tšk., dvitaškiai 5/5), Clevinas Hannah (13 tšk., 6 rez. perd.), Vitoras Benite (12 tšk., dvitaškiai 3/3) bei Marcos Delia (12 tšk., dvitaškiai 5/5).

Čempionų lygos septintojo turo rungtynėse B grupėje antradienį Ventspilio „Ventspils“ (Latvija) ekipa, kuriai atstovauja Julius Jucikas, svečiuose 76:83 (17:21, 24:14, 20:22, 15:26) pralaimėjo Salonikų PAOK (Graikija) komandai.

J. Jucikas per 21 min. pelnė 14 taškų (dvitaškiai 5/8, baudos 4/6), atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, 2 kartus suklydo ir išnaudojo 5 asmeninių pražangų limitą.

„Ventspils“ klubo sąskaitoje - trys pergalės ir keturi pralaimėjimai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)