Pablo Laso auklėtiniai namuose 83:87 (24:19, 15:27, 19:21, 25:20) turėjo pripažinti Belgrado „Crvena Zvezda“ (3-7) krepšininkų pranašumą.

Paskutinę vietą pirmenybėse užimanti Serbijos komanda šios pergalės dėka nutraukė 5 iš eilės pralaimėtų rungtynių seriją.

J. Mačiulis ant parketo praleido 17 minučių, per kurias taškais pasižymėti jam nepavyko. Puolėjas prametė po dvitaškį ir tritaškį.

Lietuvis sugriebė 5 atšokusius kamuolius, 1 kamuolį perėmė bei surinko 4 naudingumo balus.

Antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmę svečiai po ilgosios pertraukos įgijo dviženklę persvarą 52:41, kurią ispanams pavyko panaikinti tik ketvirtajame kėlinyje.

„Karališkasis“ klubas lemiamu metu susiėmė ir po spurto 10:3 išlygino rezultatą 79:79 likus žaisti kiek mažiau nei 3 minutes.

Dejano Davidovaco baudų metimų dėka, serbai, prasidejus paskutinei minutei, buvo priekyje 84:83. Šeimininkai turėjo gerą progą išsiveržti į priekį, bet kamuolį prarado Luka Dončičius.

Madrido ekipos viltis išsigelbėti palaidojo Pero Antičius. Veteranas likus žaisti 7 sekundes pataikė iš toli, o 87:83 nutolusi „Crvena Zvezda“ tapo nebepavejama.

.@antic12pero, @kkcrvenazvezda for three, to seal the outcome....nothing but net! #7DAYSMagicMoment pic.twitter.com/NlnGaHTSoG
— EuroLeague (@EuroLeague) December 1, 2017

Nugalėtojai šiame susitikime pataikė net 17 tritaškių iš 40, o jų varžovai – 11 iš 23.

„Real“: Luka Dončičius 20 (10 išpr. praž.), Jaycee Carrollas 12, Rudy Fernandezas ir Trey Thompkinsas po 10.

„Crvena Zvezda“: Tayloras Rochestie 18 (7 rez. perd.), Milko Bjelica 16, Pero Antičius 11, Ognjenas Dobričius ir Jamesas Feldeine‘as.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)