Xaviero Pascualio auklėtiniai namuose 82:71 (16:15, 16:20, 22:19, 28:17) palaužė Malagos „Unicaja“ (3-7) krepšininkus.

L. Lekavičius ant parketo praleido 8 minutes, per kurias pelnė 3 taškus (1/1 tritaškiai), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo kamuolį, kartą suklydo ir surinko 6 naudingumo balus.

You don’t see it every day!!! @Nick_Calathes15 to James Gist alley-oop, but ball hits the backboard before he gains possessions and finishes with a dunk 💪for @paobcgr!! #7DAYSMagicMoment pic.twitter.com/0j0N3LxVZn
— EuroLeague (@EuroLeague) December 1, 2017

Tris kėlinius taškas į tašką su varžovais kovoję šeimininkai pamatus pergalei padėjo tik ketvirtojo ketvirčio viduryje.

Lemiamo kėlinio pradžioje 57:58 atsilikinėjusi Atėnų ekipa spurtavo 11:0 ir išsiveržė į priekį 68:58.

Dviženklės persvaros graikai iš savo rankų nebepaleido iki pat finalinės sirenos.

„Panathinaikos“: Jamesas Gistas (11 atk. kam.), Nickas Calathesas 16 (12 rez. perd.), Kelvinas Riversas 15, Nikos Pappas 11.

„Unicaja“: Nemanja Nedovičius 16, Carlosas Suarezas 14, Draganas Milosavljevičius 12, Jamesas Augustine‘as 9, Ray McCallumas 8.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)