Pirmoji rungtynių dalis priklausė aikštės šeimininkams, o daugiausiai nemalonumų svečiai sulaukė iš Zorano Dragičiaus, neseniai į Stambulą kartu su Krunoslavu Simonu persikėlusio iš Milano ir buvusio žalgiriečio Vladimiro Štimaco. Abu jie pelnė po 7 taškus.

Po pirmųjų 10-ties minučių „Anadolu Efes“ pirmavo 23:16 ir sėkmingai gesino bet kokį varžovų mėginimą juos pavyti.

Gynybą sutankinusiems „AX Armani Olimpia“ krepšininkams proga sumažinti skirtumą pasitaikė tik prieš didžiąją pertrauką, kai po M. Kalniečio perdavimo tritaškį įsmeigė Jordanas Thedore'as (33:30).

Trečiame kėlinyje svečiai padidino apsukas ir prie daug geresnio jų žaidimo pastebimai prisidėjo A. Gudaitis. Lietuvis persvėrė rezultatą Milano ekipos naudai ir padėjo susikrauti apčiuopiamą pranašumą 48:42.

Jis per ketvirtį pelnė 8 taškus ir įspūdingai blokavo varžovo metimą, tačiau aikštės šeimininkai taip pat nesnaudė – išlygino rezultatą ir įvėlė „dizainerius“ į kovą taškas į tašką.

Superb block by @GudaitisAG, @OlimpiaMI1936!! “Get out of my house…and my front yard…”!! #7DAYSMagicMoment pic.twitter.com/E5wiSGhszZ— EuroLeague (@EuroLeague) November 30, 2017

Likus žaisti kiek daugiau nei minutę M. Kalnietis tritaškiu išlygino rezultatą 67:67, tačiau lemiamą žodį tarė V. Štimacas, įkrovęs kamuolį su pražanga.

Pabaigoje dar vieną tritaškį pataikęs Z. Dragičius užtikrino aikštės šeimininkų triumfą 73:68.

A. Gudaitis per 23 minutes pelnė 11 taškų (4/5 dvitaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 4 kamuolius, perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo, blokavo metimą ir surinko 14 naudingumo balų.

M. Kalnietis per 21 minutę pelnė 5 taškus (0/1 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir surinko 6 naudingumo balus.

Kitas rungtynes Milano ekipa gruodžio 7-ą dieną žais namie su Maskvos srities „Chimki“ krepšininkais.

„Anadolu Efes“: Vladimiras Štimacas 19 (7/10 dvitaškiai, 5/8 baudos, 10 atk.k., 29 naudingumo balai), Errickas Mccollumas 15, Zoranas Dragičius 12.

„AX Armani Olimpia“: Vladimiras Micovas ir Jordanas Theodore'as po 15, Artūras Gudaitis 11.

Kitose rungtynėse Maskvos srities „Chimki“ komanda namie 82:73 (23:21, 19:19, 20:16, 20:17) įveikė Bambergo „Brose“ krepšininkus ir nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją.

Nugalėtojų ekipoje kaip visuomet pirmuoju smuiku griežė Aleksejus Švedas. Rusas per 33 minutes pelnė 26 taškus (5/9 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 4/6 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

Chimki“: Aleksejus Švedas 26, Anthony Gillas 14, Jamesas Andersonas 12, Malcolmas Thomas 10.

Brose“: Ricky Hickmanas 21, Bryce'as Tayloras 14, Danielis Hackettas ir Dorellas Wrightas po 13.

Kitos ketvirtadienio rungtynės:

Vitorijos „Baskonia“ (4/6) – Stambulo „Fenerbahce Dogus“ (7/3) 69:83 (25:15, 12:26, 14:25, 18:17)

„Baskonia“: Tornikė Šengelija 13, Janis Tima, Rodrigue Beauboisas ir Marcelinho Huertas po 10,

„Fenerbahce“: Jamesas Nunnally 16, Kostas Sloukas 14, Luigi Datome 12, Bradas Wanamakeris 11, Nicolo Melli ir Janas Vesely po 10.

Valensijos „Basket“ (3/7) – Pirėjo „Olympiakos“ (8/2) 64:72 (13:20, 17:15, 15:19, 19:18).

Valensijos „Basket“: Erickas Greenas 26, Tiboras Pleissas 14, Samas van Rossomas 7.

„Olympiakos“: Kostas Papanikolaou 13, Janis Strėlniekas ir Georgios Printezis (14 atk. k.) po 12.