Rezultatyviausiai Vilniaus klubo gretose žaidė Robertas Carteris. Jo sąskaitoje – 22 taškai. 14 taškų pridėjo Martynas Echodas, 11 – Mindaugas Lukauskis.

Kitas rungtynes Vilniaus ekipa žais jau LKL čempionate šį šeštadienį: „Lietuvos ryto“ arenoje sostinės klubas susitiks su Kėdainių „Nevėžio“ komanda.

Jėgas pasitikrino ir Panevėžio „Lietkabelis“, kuris namuose 82:76 (21:17, 21:20, 23:20, 17:19) nugalėjo Rygos VEF klubą su Arnu Labucku.

LKL vicečempionai kontroliavo situaciją ir didžiausią persvarą buvo pasiekę ketvirtajame kėlinyje, kai pirmavo 73:59.

Vyriausiasis „Lietkabelio“ treneris Artūras Štalbergas rotavo sudėtimi ir pasireikšti gavo visas dvyliktukas, o žaidimo laikas buvo padalintas apylygiai – niekas nerungtyniavo ilgiau 21 minutės.

Nugalėtojams Lukas Aukštikalnis pelnė 15 taškų, Simas Jasaitis – 10, Adas Juškevičius – 9, Darjušas Lavrinovičius – 8, Kšištofas Lavrinovičius ir Lorenzo Williamsas pridėjo po 7 taškus.

Pralaimėjusiems 15 taškus pelnė Ilja Gromovas, 13 – Marekas Mejeris, 12 – Arnas Labuckas (9 atk. kam.). 10 taškų surinko Kristapas Janičenokas.

Šeštadienį „Lietkabelis“ išvykoje kovos su Klaipėdos „Neptūnu“.