„Baskonia“ pirmavo beveik visas rungtynes, bet paskutiniame ketvirtyje 10:0 spurtavę serbai 34-ą min. išsiveržė į priekį (75:73).

Mačo baigtis sprendėsi pačioje pabaigoje, kurią tiksliau sužaidė svečiai, šventę pergalę 85:81 (22:17, 25:21, 17:19, 21:24).

„Baskonia“ (4 pergalės/5 pralaimėjimai) turnyro lentelėje žengia 11-a, o „Crvena Zvezda“ (2/7) lieka pačiame dugne – 16-oje vietoje.

„Crvena Zvezda“: Mathiasas Lessortas 19, Ognjenas Dobričius 17, Jamesas Feldeine'as 10.

„Baskonia“: Johannesas Voigtmannas 17, Tornikė Šengelija 16, Janis Timma 15, Mattas Janningas 13, Rodrigue Beaubois 10.

Autsaiderių grupėje kol kas lieka ir „Valencia“, kuri svečiuose subyrėjo rungtynių su Bambergo „Brose“ (Vokietija) pabaigoje – 82:83 (23:20, 24:21, 19:11, 16:31).

Ketvirtame kėlinyje Ispanijos čempionai dar pirmavo 16 taškų, bet tuomet sustojo, o Andrea Trinchieri auklėtiniai ėmė grėsmingai artėti.

Likus žaisti 2 sekundes ir svečiams pirmaujant 82:80, Ricky Hickmanas pergudravo prieš tautiečius šįkart stojusį Tiborą Pleissą ir išprovokavo pražangą ties trijų taškų linija. Amerikiečio ranka prie baudų metimų linijos nedrebėjo – „Brose“ užbaigė mačą spurtu 14:1.

Vokietijos klubas (5/4) užima devintą vietą, nusileisdamas „Žalgiriui“ prastesniu įmestų ir praleistų taškų santykiu, „Valencia“ (3/6) rikiuojasi 13-a.

„Brose“: Ricky Hickmanas 26, Augustine'as Rubitas 13, Bryce'as Tayloras 10.

„Valencia“: Erickas Greenas 17, Willas Thomasas, Samas Van Rossomas ir Fernando San Emeterio – po 12.

Kitos savaitės „Žalgirio“ varžovė Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) krito Barselonoje (Ispanija) 67:89 (11:22, 13:22, 20:22, 23:23).

Tragiškai rungtynes pradėjusi Neveno Spahijos komanda jau per du kėlinius buvo subombarduota 24:44.

„Maccabi“ (5/4) laikosi septinta, „Barcelona“ (4/5) – dešimta.

„Barcelona“: Petteri Koponenas 20, Rakimas Sandersas 18, Kevinas Seraphinas 9 (11 atk. kam.).

„Maccabi“: Deandre Kane'as 13, Jonah Boldenas 10, Pierre'as Jacksonas 9.