Tauras Jogėla vedė Mindaugo Budzinausko vadovaujamą Ščecino „King Wilki Morskie“ ekipą į pergalę per pratęsimą 90:87 (11:25, 20:17, 18:12, 32:27, 9:6) prieš Gdynės Asseco“.

Puolėjas žaidė net 42 minutes bei pelnė 29 taškus (10/14 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 6/10 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 27 naudingumo balus.

Lietuviškojo Ščecino klubo gretose pasirodė ir Martynas Paliukėnas, kuris per 24 minutes pataikė 1 baudos metimą, atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 4 naudingumo balus. Kostas Jonuša nerungtyniavo.

Dar solidžiau pasirodė Modestas Kumpys, kuris siautėjo Košalino AZS ekipos pergalingame mače 89:84 (15:17, 24:27, 18:21, 32:19) prieš Krosno „Miasto Szkla“.

M. Kumpys per 31 minutę į varžovų krepšį įmetė 29 taškus (9/10 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 2/4 baudos), sugriebė 6 atšokusius kamuolius bei surinko 34 naudingumo balus.

M. Kumpio bendraklubis Laimonas Chatkevičius nerungtyniavo.

Sužibėti Lenkijoje nepavyko Martynui Gecevičiui, tačiau net ir be jo svaresnio indėlio Zelionos Guros „Stelmet“ ekipa 79:70 palaužė Slupsko „Czarni“ su Mantu Česnauskiu.

M. Gecevičius per 19 minučių pelnė vos 3 taškus (1/1 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 5 naudingumo balus.

36-erių veteranas M. Česnauskis žaidė solidžiau. Lenkijos pilietybę turintis lietuvis per 21 minutę įmetė 12 taškų (0/1 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 12 naudingumo balų.