Po pirmos nerezultatyvios ir gana nervingos pirmos mačo pusės 35:27 pirmavo svečiai iš Bambergo.

Mantas Kalnietis pirmoje mačo pusėje žaidė 6:36 min. ir prametė du dvitaškius. Tuo tarpu Artūras Gudaitis žaidė 11:14 min. ir pelnė 6 taškus (3/7 dvitaškiai).

Antroje mačo pusėje Milano komanda alsavo į nugaras svečiams iš Vokietijos, tačiau pastarieji sugebėjo išsaugoti trapią 5-9 taškų persvarą.

Tačiau lemtingos minutės priklausė aikštės šeimininkams, kurių gretose spindėjo Mantas Kalnietis, o jam sėkmingai talkino ir A. Gudaitis.

Didžiąja dalimi jo taškais inicijuota sėkminga atkarpa 19:0 leido „Emporio Armani“ rungtynių pabaigoje palaužti „Brose“ ekipą. Per šią atkarpą M. Kalnietis pelnė visus savo 10 taškų (1/6 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 2/2 baudų metimai), taip pat per aikštėje praleistas 20 min. atkovojo 7 taškus, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 15 naudingumo balų.

Mačo pabaigoje po kontakto su varžovu jam iš nosies pasruvo kraujas, tačiau po minutės pertraukėlės su užkišta nosimi Mantas galėjo sėkmingai tęsti mačą.

Artūras Gudaitis ant parketo praleido 22:25 min., pelnė 11 taškų (3/7 dvitaškiai, 5/6 baudų metimai), atkovojo 8 kamuolius bei atliko 2 blokus.

Antradienį abu klubai šventė pergales: Bambergo „Brose Baskets“ namuose 84:81 įveikė „Barceloną“, o „Emporio Armani“ išvykoje 103:98 įveikė „Valenca“ ekipą.

„Emporoi Armani“: Kalebas Tarczewskis ir Curtis Jeffersonas po 12, Artūras Gudaitis 11, Mantas Kalnietis 10, Amathas M'Baye 8, Jordanas Theodore 7, Davide Pascolo 6, Andrea Cinciarini 5.

„Brose“: Dorellas Wrightas 12, Aleksejus Nikoličius 11, Augustine'as Rubitas 9, Bryce Tayloras ir Nikosas Zisis po 7, Maodo Lo 5, Ricky Hickmannas 3, Luka Mitrovičius 2 taškai.

Kitose rungtynėse „Barcelona“ savo aikštėje 89:71 (24:18, 26:14, 21:24, 18:15) nugalėjo „Valencia“ ekipą.

„Barcelona“: Pierre Oriola 14, Adrienas Moermanas 13, Kevinas Seraphinas 12, Pau Ribas 11, Thomas Heurtel ir Rakimas Sandersas po 8, Philas Pressey 7, Petteri Koponenas 6, Adamas Hanga 3.

„Valencia“: Tiboras Pleissas 13, Ericas Greenas ir Willas Thomasas po 10, Sammas Van Rossomas, Joanas Sastre ir Damjanas Rudezas po 7, Bojanas Dubljevičius 6, Aaronas Doornekampas 3.

Barselonos klubas (3/5) turnyro lentelėje užima dešimtąją vietą, o „Valencia“ (3/5) ekipa žengia 12-a.