Intriga laikėsi tik pirmoje mačo pusėje. Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai pirmavo 30:27.

Laimėta atkarpa 7:0 leido „Olympiakos“ susikrauti dviženklę persvarą (37:27). Tokį pranašumą šeimininkai išlaikė po dviejų kėlinių – 47:37.

Antroje mačo pusėje šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir nuolat didino pranašumą.

Tiesa, trečiojo kėlinio viduryje teisėjai buvo priversti kelioms minutėms sustabdyti mačą: kažkas iš sirgalių gretų paleido duminį užtaisą, po kurio krepšininkai buvo priversti užsidengti kvėpavimo takus.

Tačiau priverstinė pauzė šeimininkų neišmušė iš vėžių. Po trijų kėlinių „Olympiakos“ pirmavo 67:49.

Ketvirtame kėlinyje svečiai nebeatsitiesė, o „Olympiakos“ svečius iš Belgrado sutriuškino 85:59 (22:13, 25:24, 20:12, 18:10).

„Olympiakos“: Hollis Thompsonas 14, Nikola Milutinovas 13 (6/11 dvitaškiai, 1/1 baudų metimas, 12 atkovotų kam.), Ioannis Papapetrou 11, Jamelas Mcleanas, Janis Strelnieks ir Georgios Printezis po 9 taškus.

„Crvena Zvezda“: Tayloras Rochestie 20, Pero Antičius 9, Nikola Jovanovičius 8, Jamies Feldeine 6 taškai.