Šandongo komanda penktadienį savų žiūrovų akivaizdoje 129:102 (28:21, 37:31, 40:26, 24:24) pranoko Guangdžou „Longlions“ (5/4) krepšininkus.

Starto penkete susitikimą pradėjęs 27-erių metų lietuvis iš viso ant parketo praleido 29 minutes, per kurias pelnė net 32 taškus (7/9 dvit., 3/4 trit., 9/9 baud. met.), atkovojo 9, perėmė 2 ir prarado 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 blokus bei taisykles pažeidė 3 sykius.

Rezultatyvumo rekordą, kuris iki šiol siekė 27 taškus, D-Mo pagerino dar trečiojo ketvirčio pradžioje, o paskutinio kėlinio metu įvykius jau stebėjo iš šalies, leisdamas pasireikšti iki šiol mažiau rungtyniavusiems komandos draugams.

Mūsiškiui geriausiai talkino 25 taškus ir 9 rezultatyvius perdavimus surinkęs Ty Lawsonas, o varžovų ekipoje geriausiai pasirodė galingą dvigubą dublį surinkęs Sani Sakakini – 18 taškų ir 17 atkovotų kamuolių.

Į pergalių kelią sugrįžo Guangdongo „Southern Tigers“ (7/2) klubas, kuriam vadovauja Jonas Kazlauskas, į savo štabą pasikvietęs dar su tautiečius – asistentu dirbantį Rolandą Jarutį ir fizinio rengimo specialistą Sigitą Kavaliauską.

Per dvejas pralaimėtas rungtynes iš eilės sukauptą pyktį „lietuviškoji“ komanda namuose išliejo ant Dziangsu „Tong Xi“ (4/5) – 115:85 (31:15, 34:19, 22:28, 28:23).

Nugalėtojams 22 taškus pelnė Edwinas Jacksonas (10 rez. perd.), 21 – Yi Jianlianas, 20 – Zhou Pengas, 18 – Andrew Nicholsonas, o pralaimėjusių gretose ryškiausiai žibėjo J. J. Hicksono (31 tšk., 13 atk. kam.) ir Dominique'o Joneo (28 tšk.) žvaigždės.

Dabar Kinijos CBA krepšinio lygoje – priverstinė dviejų savaičių pertrauka dėl FIBA „langų“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (74)