Uostamiesčio ekipa savo žiūrovų akivaizdoje 81:78 (19:20, 17:25, 21:9, 24:22) palaužė Vilniaus „Lietuvos ryto“ (8-4) krepšininkų pasipriešinimą ir įsitvirtino trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

Atkakliame mūšyje komandos kovėsi iki paskutiniųjų minučių, o šeimininkams pergalę švęsti leido lemiamu metu pataikyti Edgaro Želionio metimai.

Likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes rezultatas buvo lygus 70:70. Tuomet du taškus su pražanga pelnė Juanas Palaciosas, o netrukus labai svarbų tritaškį pridėjo E. Želionis – 76:70.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Loukas Mavrokefalidis dar sušvelnino atsilikimą 72:76, bet prasidėjus paskutinei minutei visas svečių viltis sudaužė dar du E. Želionio taškai – 78:72.

Nors paskutiniosiomis sekundėmis Rimo Kurtinaičio auklėtiniai dar išprovokavo dvi varžovų klaidas, laiko išsikapstyti jiems nebeužteko, todėl klaipėdiečiai „Švyturio“ arenoje šį sezoną liko neįveikti.

Rungtynių eigą „Neptūnas“ perlaužė iškart po ilgosios pertraukos. Antrajame kėlinyje 45:36 pirmavęs „Lietuvos rytas“ sustojo puolime ir pralaimėjęs atkarpą 6:18 atsiliko 51:54.

Paskutiniajame ketvirtyje „Neptūnas“ vėl atrodė geriau ir atitrūko 69:62. Nors sostinės komandai pavyko pasivyti, klaipėdiečiai pergalės taip ir nebeatidavė.

„Neptūnas“: Juanas Palaciosas 19 (10 atk. kam.), Renaldas Seibutis 14, Edgaras Želionis 13, Mindaugas Girdžiūnas 11, Tomas Delininkaitis 8.

„Lietuvos rytas“: Loukas Mavrokefalidis 20, Rokas Giedraitis 11, Artūras Jomantas ir Robertas Carteris po 9, Chrisas Krameris (9 rez. perd.) ir Travisas Petersonas po 7.

Revanšą pasiekę Kazio Maksvyčio auklėtiniai pirmajame čempionato rate sostinėje pralaimėjo vilniečiams 79:92.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (149)