„Hofstra“ universiteto studentai šį kartą savo sirgaliams padovanojo pergalę 72:69 (36:31, 36:38) prieš Dayton „Flyers“ (1/1) ekipą.

206 cm ūgio R. Gustys mačą pradėjo starto penkete ir per 32 minutes pelnė 5 taškus (1/1 dvit., 3/4 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 1 bloką, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

23-ejų kauniečiui šiose rungtynėse po krepšiais teko stumdytis su NBA lygoje siaučiančio graiko Giannio Antetokounmpo broliu Kostu. 19-metis 208 cm ūgio graikas per 26 minutes pelnė atliko dvigubą dublį (10 tšk., 10 atk. kam.) ir dar pridėjo 4 blokus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias su 27 taškais buvo Eli Pembertonas, o varžovų gretose išsiskyrė 20 taškų surinkęs Darrellas Davisas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)